20 bin TL laptop önerisi

Hocam 20 bin düşünüyorum şu an.

Kesinlikle fiyatını çok hak ediyor.

Ama çıkamam bu kadar derseniz piyasada oyun odaklı alınabilecek en düşük cihaz bu.
Aslında g770, abra5 filan var ama kötü cihazlar.

Kesinlikle fiyatını çok hak ediyor.

Ama çıkamam bu kadar derseniz piyasada oyun odaklı alınabilecek en düşük cihaz bu.
Aslında G770, Abra5 filan var ama kötü cihazlar.

Hocam halihazırda masaüstü toplama bilgisayarım var üst segment şu an dışardayım 5-6 aylığına o yüzden almayı düşünüyorum fazla çıkmak istemiyorum fiyat olarak. Geçen attığınız RTX 3050 Acer Nitro vardı 21 bine onu bulamadım ama.

Bu üründe 16 GB RAM var daha mantıklı değil mi?

Acer Nitro V 15 ANV15-51 59CJ NH.QNCEY.001 i5-13420H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri bu daha uygun gözüküyor hocam i5 13. nesil.

Bunu da buldum.

Son düzenleme:
Hocam halihazırda masaüstü toplama bilgisayarım var üst segment şu an dışardayım 5-6 aylığına o yüzden almayı düşünüyorum fazla çıkmak istemiyorum fiyat olarak. Geçen attığınız RTX 3050 Acer Nitro vardı 21 bine onu bulamadım ama.

Bu üründe 16 GB RAM var daha mantıklı değil mi?

Acer Nitro V 15 ANV15-51 59CJ NH.QNCEY.001 i5-13420H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri bu daha uygun gözüküyor hocam i5 13. nesil.

Bunu da buldum.
Lenovo yerine Asus daha mantıklı işlemcisi daha iyi.

V15 ve G770 sorunlu cihazlar.

marka ve tasarım olarak acer gaming bilgisayarlara ısınamadım bir türlü.
Muadil Asus -Msi var mı?
Birde monster tarafında bu cihaz var fazla sorunlu oluyor monsterlar ama servis ağları güzel.
Maalesef muadili yok bu bütçede.

Servisi güzel olsa ne olur kendi kötü olduktan sonra.

Geri
Yukarı