20 bin TL sistem önerisi

Bütçe
20000

Pc_Uzmanı

Picopat
Daha fazla  
Bütçem 20 k Max 20 k olur yani 20 kdan 1 kuruş yükselmem şimdiden teşekkürler sistemden beklentilerim piyasadaki yeni nesil tüm oyunlarda 1080p high sabit FPS versin yeter GTA 6 1080 Low-medium ayarlarda 60 FPS oynarım herhalde onu da göz önünde bulundurursak iyi olur genelde CS 2 RDR 2 GTA 5 GoW Far Cry Forza gibi oyunları oynamadım onları oynayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem 20 k Max 20 k olur yani 20 kdan 1 kuruş yükselmem şimdiden teşekkürler sistemden beklentilerim piyasadaki yeni nesil tüm oyunlarda 1080p high sabit FPS versin yeter GTA 6 1080 Low-medium ayarlarda 60 FPS oynarım herhalde onu da göz önünde bulundurursak iyi olur genelde CS 2 RDR 2 GTA 5 GoW Far Cry Forza gibi oyunları oynamadım onları oynayacağım.

(Ram XPG veya GSkill SSD 1 TB seçilebilir belki ama Netac nasıl bir marka bilmiyorum.)

(RAM XPG veya G.Skill SSD 1 TB seçilebilir belki ama Netac nasıl bir marka bilmiyorum.)

AMD Ryzen 5600, Kioxia SSD ve Kingston veya XPG RAM seçilerek alınabilir.

AMD Ryzen 5600, Kioxia SSD ve Kingston veya XPG RAM seçilerek alınabilir.
Evet böyle çok daha mantıklı. Çok azıcık (185 TL) aşması gerekiyor bütçeyi bence 5600 için aşmalı.

@Pc_Uzmanı hiç aşamam diyorsanız GameGaraj sistemini R5 5600 , Kioxia SSD , XPG Ram , kasayı da -300 TL olanı yapıp alabilirsiniz. Aşarım diyorsanız kasayı ellemeyebilirsiniz veya kasayı yine -300 olan yapıp anakartı MSI B450 yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Evet böyle çok daha mantıklı. Çok azıcık (185 TL) aşması gerekiyor bütçeyi bence 5600 için aşmalı.

@Pc_Uzmanı hiç aşamam diyorsanız GameGaraj sistemini R5 5600, Kioxia SSD, XPG RAM, kasayı da -300 TL olanı yapıp alabilirsiniz. Aşarım diyorsanız kasayı ellemeyebilirsiniz veya kasayı yine -300 olan yapıp anakartı MSI B450 yapabilirsiniz.

Aşarım hocam o kadar değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı