20 bin TL telefon tavsiyesi

Bütçe
20000 TL
POCO F5, POCO X6 Pro, Honor 90, Realme GT2 gibi cihazlara bakabilirsin. Bence 1K S23FE'ye değer.

Benim tanıdık hakan abi telefonum çalındığı için bana 2 seçenek verdi daha ucuzada sizce bunlar mantıklı mı S21 FE 17 bin TL ya da Xiaomi 13t 22.5 bin TL ama bütçemi bayağı aşıyor.

Devlet'in vergi desteğiyle alakası yok hocam. Bunu Samsung bizzat kendi yapıyor.

Öğrenci indirimi için şunları yapman lazım:

1. Samsung'un sitesine kayıt ol
2. e-Devlet'ten öğrenci belgeni al, sağ üstte Barkod'un altındaki Kod'u kopyala
3. Samsung'un sitesinde öğrenci indirimi sekmesi var, oraya gir ve kodu yapıştır.
4. Öğrenci indirimin aktif olacak

Buradan fiyat 22'ye düşüyor. Ardından uygulamaya giriş yapıp ürünü o şekilde sepete eklediğinizde önünüze ilk alışveriş için %5 indirim kuponu gelecek. O kuponla birlikte anlık olarak 21.041T'ye geliyor cihaz.

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Bütün modellerde geçerli mi acaba? Bir de indirim sahibinin simkartı kullanılmak zorunda mı?

Devlet'in vergi desteğiyle alakası yok hocam. Bunu Samsung bizzat kendi yapıyor.

Öğrenci indirimi için şunları yapman lazım:

1. Samsung'un sitesine kayıt ol.
2. e-Devlet'ten öğrenci belgeni al, sağ üstte Barkod'un altındaki Kod'u kopyala.
3. Samsung'un sitesinde öğrenci indirimi sekmesi var, oraya gir ve kodu yapıştır.
4. öğrenci indirimin aktif olacak.

Buradan fiyat 22'ye düşüyor. Ardından uygulamaya giriş yapıp ürünü o şekilde sepete eklediğinizde önünüze ilk alışveriş için %5 indirim kuponu gelecek. O kuponla birlikte anlık olarak 21.041T'ye geliyor cihaz.

Üniversite öğrencisi değilim 5 yıllık lise okuyorum şu an yine de indirimden yararlanabilir miyim?

S23 FE öneririm. Ama Snapdragon versiyonunu bulursan yoksa S22 ya da 2.el iPhone 12 al. Tabii en fazla 3 sene falan kullanacaksan.

Uzun kullanmak istiyorum ama A02'ye bile 2 yıl dayanmış insanım bence fazla sorun yaşatmaz.

Son düzenleme:
Üniversite öğrencisi değilim 5 yıllık lise okuyorum şu an yine de indirimden yararlanabilir miyim?
Hocam dediğim gibi öğrenmesi gayet basit, e devletten belgeyi al, sağ üstteki barkodun altındaki kodu linkteki forma kayıt sonrası yapıştır. Direkt çıkıyor, beklemeli bir şey değil.

Ayrıca 21K 256'lığın fiyatı, 128 bakarım dersen 19.500 civarına geliyor

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Bütün modellerde geçerli mi acaba? Bir de indirim sahibinin simkartı kullanılmak zorunda mı?
Ben alırken listede S23 ve S23+ da vardı, güncellenmiş galiba. Giriş / orta / orta-üst segment + katlanır cihazlar var şuan.

Hocam dediğim gibi öğrenmesi gayet basit, e devletten belgeyi al, sağ üstteki barkodun altındaki kodu linkteki forma kayıt sonrası yapıştır. Direkt çıkıyor, beklemeli bir şey değil.

Ayrıca 21K 256'lığın fiyatı, 128 bakarım dersen 19.500 civarına geliyor

Ben alırken listede S23 ve S23+ da vardı, güncellenmiş galiba. Giriş / orta / orta-üst segment + katlanır cihazlar var şuan.

İndirimli fiyatına göre S21 FE düşünebilirim, yanında galaxy buds kulaklık da hediyeymiş sanırım. Bütçeme uymazsa da A34 alırım artık.

Uzun kullanmak istiyorum ama A02'ye bile 2 yıl dayanmış insanım bence fazla sorun yaşatmaz.

O zaman S23 FE al. O en yenisi. Android 16'ya kadar güncelleme alır. Zaten bir android sürümü 7-8 yıl destek alıyor. Bir yakınım Android 8 kullanıyor ve bütün uygulamalar sorunsuz çalışıyor. Telefonu da 7 yıllık. 2016 çıkışlı.

Ama S23 FE'nin Snapdragon'lu versiyonunu bulursan al.

Yoksa 2.el S22.

En iyisi onlar. Bir de S23 FE bütçemi aşıyor diyorsun. Redmi telefonun sat kırılanı yani. Sahibinden'den bak kırık ekranlıların fiyatına ona göre SAT.

Öğrenci indirimini de dene eğer oluyorsa bütçene 1000 TL daha koyup(telefon satarak örneğin) öyle al.

Son düzenleme:
Hocam dediğim gibi öğrenmesi gayet basit, e-Devlet'ten belgeyi al, sağ üstteki barkodun altındaki kodu linkteki forma kayıt sonrası yapıştır. Direkt çıkıyor, beklemeli bir şey değil.

Ayrıca 21k 256'lığın fiyatı, 128 bakarım dersen 19.500 civarına geliyor.

Ben alırken listede S23 ve S23+ da vardı, güncellenmiş galiba. Giriş / orta / orta-üst segment + katlanır cihazlar var şu an.

Hocam bende olmadı onay alınıyor dedi dedi sonra o mesaj gitti hiçbir şey olmadı anlamadım desteğe sordum geçerliymiş lisede.

O zaman S23 FE al. O en yenisi. Android 16'ya kadar güncelleme alır. Zaten bir Android sürümü 7-8 yıl destek alıyor. Bir yakınım Android 8 kullanıyor ve bütün uygulamalar sorunsuz çalışıyor. Telefonu da 7 yıllık. 2016 çıkışlı.

Ama S23 FE'nin Snapdragon'lu versiyonunu bulursan al.

Yoksa 2.el S22.

En iyisi onlar. Bir de S23 FE bütçemi aşıyor diyorsun. Redmi telefonun sat kırılanı yani. Sahibinden'den bak kırık ekranlıların fiyatına ona göre sat.

Öğrenci indirimini de dene eğer oluyorsa bütçene 1000 TL daha koyup(telefon satarak örneğin) öyle al.

Arka kasada kırıldı. Bazı süper zeka tasarımcılar camdan kasa yapmayı düşünmüşler kılıf takılı kırıldı.

O zaman telefonsuz kalamam diyorsan S21 FE (S20 FE'nin bir üst modeli) al. Ama birkaç gün telefonsuz da yaşarım diyorsan A02'yi sat (tabi sağlamsa) yada ikisini de sat. 20000 TL bütçeye A02'yi sattıktan sonra aldığın parayı üstüne koy S23 FE al. Samsung telefonlar uzun ömürlüdür. Aslında iPhone da önerirdim ama pili uzun gitmediği için öneremiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı