20 bin TL vlog için telefon önerisi

S23FE'yi oldukça beğendim hocam batarya açısından durumlar nedir peki?
Eski bir Samsung kullanıcısıyım fakat biraz kötü ön yargı beslemiş olabilirim o yüzden tedbirli yaklaşıyorum diyebilirim fakat telefon ile yapılan çekilmleri beğendim tek sorun işletim sistemi kullanım açısından iOS ile karşılaştırılabilir mi bir de bataryalar arasındaki kullanım farkı ne kadar olru?
Samsung Galaxy S22 - Samsung Galaxy S23 FE Karşılaştırması - Epey al.

S23FE'yi oldukça beğendim hocam batarya açısından durumlar nedir peki?
Eski bir Samsung kullanıcısıyım fakat biraz kötü ön yargı beslemiş olabilirim o yüzden tedbirli yaklaşıyorum diyebilirim fakat telefon ile yapılan çekilmleri beğendim tek sorun işletim sistemi kullanım açısından iOS ile karşılaştırılabilir mi bir de bataryalar arasındaki kullanım farkı ne kadar olru?
Güneş altında otomatik parlaklık ve hücresel veri açık genel bir kullanımda 5.5 saat süre aldım. Evde ise yine otomatik parlaklık ve Wifi ile 7 saatin üstüne çıkıyorum. Değerler mükemmel olmasa da gayet normal bence. Daha üst sürelerde ekran süresi isteyip başka cihazlara geçersen daha kritik eksiler ortaya çıkıyor.

Bu arada ben satın alırken açık gelen batarya koruma özelliğini kapatmadım. %85'e gelince şarjı kesiyor cihaz. Ona rağmen şarj kaygım olmadı.

Bu senaryolarda oyun yok ama kamera fazlasıyla kullanıldı. İkisinin etkileri yakın olsa da denemek için ağır bir simülasyon olan Infinite Flight'ı kurdum. Onda da su gibi akmadı diyebilirim, değerler makul.

Geri
Yukarı