Oyun 20 Kasım Öncesi War Thunder Ek Paketlerini Almayı Unutmayın!

6-7 ay once soylediginiz dogru olurdu. Hep arcade oynuyorsunuz herhalde o yuzdendir. Realistic veya SIM'de gayet rahat kat ediyorsunuz agaclari. Ki son seviye araclar eglenceli degil zaten neden herkes illa onlari istiyor anlamıyorum.

2013'ten beri oynuyorum, oynadığım kısmın %80'i RB.
Tank RB de ne kadar iyi oynarsa oyna, premium hesap ve araç yoksa maksimum alabileceğin XP 5000'i geçmesi imkansız. Son seviye bir tank 400 bin küsur XP isterken ağaçları kat etmesi rahat demeniz garip.

Buda hesap özeti, kötü oynamadığım halde durum böyle.

6-7 ay once soylediginiz dogru olurdu. Hep arcade oynuyorsunuz herhalde o yuzdendir. Realistic veya SIM'de gayet rahat kat ediyorsunuz agaclari. Ki son seviye araclar eglenceli degil zaten neden herkes illa onlari istiyor anlamıyorum.

Termal, mesafe ölçme ve yüksek sürat gibi şeyler insanları cezbediyor olabilir.

2013'ten beri oynuyorum, oynadığım kısmın %80'i RB.
Bende 14'den. Ilginc su boykottan sonra baya duzelttiler oyunu ben memnunum ancak son seviye hala sorun. Daha detayli anlatabilir misiniz mesela neyden en cok şikayetçisiniz?

Bende 14'ten. Ilginc su boykottan sonra bayağı duzelttiler oyunu ben memnunum ancak son seviye hala sorun. Daha detayli anlatabilir misiniz mesela neden en cok şikayetçisiniz?

Hocam deneme amacıyla 7.7 BR ile RB girdim bir el, 2000 civarı XP geldi. Ortalama 3000 XP geliyor kabul edelim, en az 133 maç oynamam gerekli. Parçaları da dahil edince 150 maç olsun. Düşük seviyelerde sorun yok ama orta ve yüksek seviyeler para tuzağından başka bir şey değil bence. Özellikle hava RB de olay pay to wine dönüyor iyice. Flare ve füzeleri açana kadar yemden başka bir şey değilsin. Premium araç olmadan resimdeki tankları açmam için gece gündüz oynamam lazım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-31 122353.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-31 122353.png
    254,8 KB · Görüntüleme: 24
Hocam deneme amacıyla 7.7 BR ile RB girdim bir el, 2000 civarı XP geldi. Ortalama 3000 XP geliyor kabul edelim, en az 133 maç oynamam gerekli. Parçaları da dahil edince 150 maç olsun. Düşük seviyelerde sorun yok ama orta ve yüksek seviyeler para tuzağından başka bir şey değil bence. Özellikle hava RB de olay pay to wine dönüyor iyice. Flare ve füzeleri açana kadar yemden başka bir şey değilsin. Premium araç olmadan resimdeki tankları açmam için gece gündüz oynamam lazım.
Premiumsuz oynamanın mantığı yok. Premium araç+hesapla bile aylar sürüyor ağacı kasmak. T-72 ve SU-25K var ama premium hesap yok. Aylardır ara ara giriyorum, 9.7 T-72A olması lazım, ilerleme yarısına bile gelmedi. Delirmelik tam. Yani Gaijin diyor ki, 40-50k para bas GE ile aç tüm tankları, başka yolu yok.

Renault B1 ter almayı düşünüyordum. Sanırım artık acele etmem gerek.

*Evet, Renault olduğu için.

Son düzenleme:
2016'dan beri oynuyorum. Oyunu tam bırakmak üzereyken market sisteminin eklenmesiyle beni tekrar kendine bağladı. Bu sayede çoğu üst düzey premium araca ödeme yapmadan ve hayatsız gibi de oynamadan sahip olabildim. Şahsi görüşüm şuanki fiyatlara %75 indirim bile gelse o fiyatı haketmedikleridir. Tavsiyem araç kuponu ödüllü yaz/kış etkinliklerini beklemeniz. Bu etkinlikler 2 türlü yapılıyor. Birisi hayatsızlar için olan 2 hafta her gün günde 5 saat farm yapmanızı gerektiren etkinlikler, haliyle araç kuponu çok daha değerli oluyor. Diğer etkinlik türü de akıl sağlığına dikkat eden insanlar için, galiba 2 hafta civarı sürüyordu,2 gün içinde 2-3 saat oynamanız gerekiyor. Bu araçlar genelde 20gjn/dolar civarına satılır. Bu şekilde premium hesap işini direkt halledersiniz, ki bu çok önemli. 3-4 Yaz/kış etkinliğine katılsanız, oradan kazanacağınız parayla al sat yapacak paraya sahip olursunuz. Örnek vereyim, T80UM2 etkinlik aracı bir ara 35gjn'ye satılıyordu 2-3 ay içinde 70lere yükseldi. Bu parayla da %50 indirim gününde T72Turms+KA-50 yada jetli bir paketi rahat alırsın, ki bence son seviye premium tanklar için değmez.

şuan ctcv 105 isveç tankı 17gjn, bu tank için çok düşük bir rakam.
Losat 25gjn, çok aman aman artmasını beklemiyorum, ama gene de piyasası bence çok düşük.
Leopard2AV 25gjn civarı, hala alınır, çok iyİ bir leopard değil ama sonuçta leopard, oyuncu kitlesi sever.
Parası olan varsa Leopard Mexas, p59A, A-1H düşünebilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı