200-250 KB/S hızla GTA 5 ne kadar sürede iner ?

batuhandnd

Kilopat
Daha fazla  
AKN limitini aşmış durumdayım ve Steam GTA 5'e indirim yapmışken ben de almayı düşünüyorum. Ortalama indirme hızı Steam'de 200 ila 250 olarak gözüküyor. Bu durumu hesaplamanın bir yolu vardı bir yerde okumuştum fakat şu an aklımda değil bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim. 200-250 KB/S hızla ne kadar sürede iner ? AKN yenilenince ortalama 800 KB/S hızına geliyor yer yer. Eğer uzun sürerse AKN yenilenince indirmeye başlarım diye düşünüyorum.

Kısacası 200-250 ve 800 KB/S hızlarında ne kadar sürede 60 GB indirebilirim?

Teşekkürler.

250 KB/S ile kaba taslak 65-70 saat sürer.
800 KB/S ile de 22-27 saat.
AKK' den yiyeceğine şimdiden indirmeye başla.
Boş vakitlerinde açık kalsın bilgisayarın...

Son düzenleme:
Boş vakitlerinde açık kalsın bilgisayarın...
Bende öyle yapmak isterim ama Steam de daha anlamış olmadığım bir sorunmu var yoksa sorun bendemi bilmiyorum ama örneğin akşam 10 a kadar indirme yapıp 10 dan sonra steamde indirmeyi önce duraklatıyorum ondan sonra steamden çıkıyorum.Fakat buna rağmen sabah 10 da steam a tekrar girdiğimde indirme devam etmiyor en baştan başlıyor indirme. Bu sorunu çözebilsem boş vakitlerde indirmeye başlardım.

Ben 600 kb/s ile yaklaşık 60 saatte indirdim. Direk öyle hesaplar malesef tutmuyor çünkü bağlantı kopmaları ve hız düşmeleri yaşıyorsun. Tahminimce bilgisayarın sürekli açık kalsa 4-5 gün gibi bir sürede indirebilirsin.

Bakmayın siz Steam'ın 0'dan başladığına.
Akşamdan indirdiğiniz dosyalar hala yerinde duruyor silinmez.
Dikkatli takip ederseniz ilerleme çizgisi daha hızlı yol alacaktır.
Yani 15 Gb'lık bir kısmını indirdiyseniz tekrardan 0------->60 Gb gibi göstersede, aslında geri kalan 45 Gb'ı indiriyor o an.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı