200-300 TL'ye fare önerisi

Bütçe
200-300

emres2005

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 11 Pro, Ryzen 7 7840HS, GeForce RTX 3050 6GB Laptop, 16 GB DDR5 RAM, 500GB SSD, 500GB HDD - HP Victus 16
PowerGate km-A7 farem kaymadığı için yeni fare arıyorum. Mousepadim yok genelde fareyi dizimde, yatak üstünde/kenarında, minder veya halı üstünde kullanıyorum. Elim yaklaşık 16.5 cm ve fareyi tümünü (sağdan, soldan ve üstünden) kavrayacak şekilde tutuyorum. Sağ sol tıklama ve kaydırma tekeri dışında; yandaki 2 tuşun olması yeterli ama RGB ışığı da olsa çok iyi olur. Gündelik kullanımın haricinde oyun oynuyorum ama Online FPS türü oyunlar değil ayrıca ekranım da 144 Hz eğer bu farenin Hz değeri ile ilişkilendirilebilecekse. Şu an bulduklarım bunlar, önerilerinize açığım: Speedlink Zavos, GameNote MS1001, HP M200, TURER Hydra A869

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizi zorlayabilirseniz bu var iyidir.
Rgb ışıkları yok ama fiyatına göre kullandığı sensörler çok iyi bütçenizi arttırabilirseniz almanızı tavsiye ederim.

Bu fiyat bandında anca bu olur.
Biraz daha artarsa da bu.

N11 kupon ile.
370 liraya alabilirsin.

Bu fiyat bandında anca bu olur.
Biraz daha artarsa da bu.

Hocam sunplus 199 var çok kötü sensör önermeyin lütfen.

N11 kupon ile.
370 liraya alabilirsin.

Aldım kullanıyorum bu fiyat bandında bence güzel. Ama evet kötü ürün müdür yani olabilir hocam.

N11 kupon ile.
370 liraya alabilirsin.

Şuna da bakılabilir.

N11 kupon ile.
370 liraya alabilirsin.

kuponu nasıl kullanıyoruz. Ayrıca Legion M300S, Corsair Harpoon Pro'ya kıyasla nasıldır bunun hakkında bir bilgin var mı ikisinden birini almayı düşünüyorum

Geri
Yukarı