200 İsviçre Frangı kablosuz fare ve kulaklık önerisi

Bütçe
200Fr

RahatVodka

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Kafam çok karıştı, yardıma ihtiyacım var. İsviçre'den kuzenim bana Mouse ve kulaklık alacağını söyledi. Toplam bütçe: 200-210 FR.
Satın alacağı site: digitec.ch

Şimdi ben kulaklığı ve fareyi kablosuz almak istiyorum (farenin pilli olmaması gerekiyor), bu site üzerinden kablosuz fare-kulaklık ikilisi olarak ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Kafam çok karıştı. Yardıma ihtiyacım var. İsviçre'den kuzenim bana mouse ve kulaklık alacağını söyledi. Toplam bütçe 200-210 fr.
Satın alıcağı site digitec. Ch.

Şimdi ben kulaklığı ve fareyi kablosuz almak istiyorum (farenin pilli olmaması gerekiyor), bu site üzerinden kablosuz fare-kulaklık ikilisi olarak ne önerirsiniz?

7K fiyat çok iyi Razer Logitech falan olabilir aslında.

7K fiyat çok iyi Razer Logitech falan olabilir aslında.

Aynen fiyat çok iyi o yüzden fazla seçenek var beynim durdu açıkçası. Mouse olarak Logitech G502 X Plus hoşuma gitti şu anki faremi almadan önce G502 Hero modelini istiyordum fiyattan dolayı alamamıştım şimdi şansım varken geliştirilmiş modelini alma taraftarıyım ama kulaklık konusunda pek bir fikrim yok.

Kulaklık arkadaşımda var üst kısım kırıldı ama güzeldi 2 yıl kullandı. Fareyi ilk defa gördüm özelliği ne acaba? Razer DeathAdder V3 Pro veya Viper V2 Pro gibi farelerden daha pahalı.
Fare tutuş açınız nedir?
downloadfile.png

Son düzenleme:
Claw ve palm arası net şu diyemem yani şu an kullandığım mouse Razer Basilisk X HyperSpeed ikisinin ortası bir şekilde kullanıyorum.
Ben de Claw ve Palm arası tutuyorum ve Cobra Pro kullanıyorum size de Cobra Pro önerecektim. Basilisk büyük bir mouse. Basilisk V3 Pro güzel ama ağır olduğu için tavsiye etmem. Razer DeathAdder V3 Pro öneriyorum. Kulaklık olarak da Razer Barracuda X 2022 öneriyorum.

Ben de claw ve palm arası tutuyorum ve cobra Pro kullanıyorum size de cobra Pro önerecektim. Basilisk büyük bir mouse. Basilisk V3 Pro güzel ama ağır olduğu için tavsiye etmem. Razer DeathAdder V3 Pro öneriyorum. Kulaklık olarak da Razer Barracuda X 2022 öneriyorum.

Şu an bir tanıdığım kafama girdi kablolu konusunda fiyat farkı çok var.
Razer Kraken V3 / V3 Pro 112fr / 166fr.
Razer DeathAdder V3 / V3 Pro 62fr / 124fr.
Toplam 175fr / 290fr.

2 ekipmanda kaliteli haliyle kabloları da kalitelidir diye düşünüyorum kablolu kullandığımda kablonun takılması rahatsız etmesi gibi bir sorun yaşar mıyım kabloluda beni korkutan şey bu.

Yani kablosuz için bu fiyat farkı çok fazla geldi açıkçası ve kablosuz alırsam fare ya da kulaklıktan birinin modelini çok düşürmem gerekecek kablosuz alırsam ikisinde de en üst modelden +30frlık bir şey alabiliyorum. Webcam ihtiyacım var mesela bu olabilir bütçeye uygun olarak

Son düzenleme:
Şu an bir tanıdığım kafama girdi kablolu konusunda fiyat farkı çok var.
Razer Kraken V3 / V3 Pro 112fr / 166fr.
Razer DeathAdder V3 / V3 Pro 62fr / 124fr.
Toplam 175fr / 290fr.

2 ekipmanda kaliteli haliyle kabloları da kalitelidir diye düşünüyorum kablolu kullandığımda kablonun takılması rahatsız etmesi gibi bir sorun yaşar mıyım kabloluda beni korkutan şey bu.

Yani kablosuz için bu fiyat farkı çok fazla geldi açıkçası ve kablosuz alırsam fare ya da kulaklıktan birinin modelini çok düşürmem gerekecek kablosuz alırsam ikisinde de en üst modelden +30frlık bir şey alabiliyorum. Webcam ihtiyacım var mesela bu olabilir bütçeye uygun olarak
Razer DeathAdder V3 Pro ve Barracuda X (2022) gayet yeterli olacaktır. Kraken V3 Pro'da fazladan RGB ışıklar ve titreşim özelliği (HyperSense) var o kadar. Zaten RGB ışıklar ve HyperSense özellikleri açıkken kulaklığın şarjı hızlı bitiyor. Ek olarak Barracuda X'de Bluetooth özelliği de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı