200 lira altında kablosuz adaptör önerisi

Min bunu almanı öneririm. Küçük USB olanlardan alırsan çekim kalitesinden memnun klamyabilirsin. İmkan varsa kablolu bağlantı tercih edin, hem daha ucuz ve F/P.

Min bunu almanı öneririm. Küçük USB olanlardan alırsan çekim kalitesinden memnun klamyabilirsin. İmkan varsa kablolu bağlantı tercih edin, hem daha ucuz ve F/P.

Normalde ethernet ile bağlanıyordum ama oda değişikliğinden dolayı modem uzağımda.

Kablo çekmeni öneririm. CAT5e veya CAT6 kablo alman yeterli olur. Kablo gizleyici ile de gizleyebilirsin. Emin ol pişman olmazsın. Kablosuzda Wi-Fi 6 olmadıkça işkence çekeceksin, çekmeyen görmedim.
Evet benim de aklıma geldi. 15 metre ethernet kablosu alıp düzenleyici klipsler ile bağlayacaktım ama maalesef uygun değil. Sürekli oda değişikliği olduğu için çok kalmayacağım, geri modemin olduğu odaya dönerim ama şu anlık kablosuz adaptör almam lazım. Şu an bilgisayar ile telefonu bağladım, telefondan bağlanıyorum internete. Anakartım kablosuz wi-fi desteklese sorun olmayacaktı ama desteklemiyor ne yazık ki.

Evet benim de aklıma geldi. 15 metre Ethernet kablosu alıp düzenleyici klipsler ile bağlayacaktım ama maalesef uygun değil. Sürekli oda değişikliği olduğu için çok kalmayacağım, geri modemin olduğu odaya dönerim ama şu anlık kablosuz adaptör almam lazım. Şu an bilgisayar ile telefonu bağladım, telefondan bağlanıyorum internete. Anakartım kablosuz Wi-Fi desteklese sorun olmayacaktı ama desteklemiyor ne yazık ki.

Anladım hocam attığımı alabilirsiniz. En F/P ürünlerden kendisi.

Nano USB modeller var ama dediğim gibi onlardan birisini alırsan Wi-Fi kapsama alanı hiç tatmin etmeyecektir.
Anladım. Ayrıca şu an ben dediğim gibi interneti telefondan bilgisayara USB bağlantısı ile kullanıyorum. Önerdiğiniz adaptörü alsam değecek fark olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı