200 TL civarı 750W 80+ Bronze PSU Önerisi

4R4N4N4D4M

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben 200 TL civarı modüler güç kaynağı arıyorum. High Power Element Smart 750w alacaktım fakat fiyatı artmış. Güç kaynağında 3 veya daha fazla molex çıkışı olursa sevinirim. Korunmaları da olsa süper olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl yok. Benim dediğim güç kaynağı 5 gün önce 200TL'idi. Ben GTX970 ile SLI yapacağım sence bu güç kaynağı yeterli mi? Benim dediğim özelliklerde bir güç kaynağına ihtiyacım var. Bulamaz isem biraz daha para biriktirip High Power Astro 750W Gold alacağım.

Nasıl yok. Benim dediğim güç kaynağı 5 gün önce 200TL'idi. Ben GTX970 ile SLI yapacağım sence bu güç kaynağı yeterli mi? Benim dediğim özelliklerde bir güç kaynağına ihtiyacım var. Bulamaz isem biraz daha para biriktirip High Power Astro 750W Gold alacağım.

Pardon ben birşeyi anlamadım, merak ettim daha doğrusu. 2 tane GTX970 alıp SLI yapabiliyorsanız neden 200TL'lik PSU alıyorsunuz, Gerçekten merak ettim. şahsen ben olsam 80plus gold alırım watt'ı önemli değil zaten yeni 900 serisi mimarisi çok güç harcamıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı