2000-2500TL arası mekanik klavye önerisi

• Konuyu başlatan GYD
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 576
Bütçe
2500

Benim de dikkatimi çekmişti öneri için teşekkür ederim fakat num tuşlarının olmaması benim için iyi değil.

Kol desteğinden dolayı şu modeline baktım sanırım bir fark yok. Siz ne düşünüyorsunuz?

Ben hotswap olmayan klavye almazdım şahsen. Tuş bozulduğu zaman garantiyle uğraşıyosun 2 saniyede değiştirmek varken. Garanti dışıysa tamir etmeme ihtimalleride var o zamanda mecbur lehimletiyosun birine. https://www.amazon.com.tr/dp/B09X3539HC?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details
Bunu aldım kendime ben gelmesini bekliyorum.

Maalesef num tuşlarına alışık birisi olduğum için bana hitap etmiyor. Öneri için teşekkür ederim.

Bence SteelSeries daha iyi olur

Ghosting konusunda bilginiz var mı?

Benim de dikkatimi çekmişti öneri için teşekkür ederim fakat num tuşlarının olmaması benim için iyi değil.

Kol desteğinden dolayı şu modeline baktım sanırım bir fark yok. Siz ne düşünüyorsunuz?

Maalesef num tuşlarına alışık birisi olduğum için bana hitap etmiyor. Öneri için teşekkür ederim.

algılar desteği var

Bilek desteği olan model, NX cherry kırmızı anahtarlı, bilekdesteksiz olan daha sarsıntısız ve hassas optik anahtarlı, bilek destekli olanın aktivasyon mesafesi 1.8 MM, desteksiz olan RX modelininki 1.5 MM. Optik anahtarlı daha iyi sanırım bilek destekli olanın kablosuz modelini kullanıyorum. Bütçe arttırırsan kablosuzu da çok güzel hem bilek destekli hem optik anahtarlı ama onun da handikapı Numeric kısmının olmaması.

Bilek desteği olan model, NX cherry kırmızı anahtarlı, bilekdesteksiz olan daha sarsıntısız ve hassas optik anahtarlı, bilek destekli olanın aktivasyon mesafesi 1.8 MM, desteksiz olan RX modelininki 1.5 MM. Optik anahtarlı daha iyi sanırım bilek destekli olanın kablosuz modelini kullanıyorum. Bütçe arttırırsan kablosuzu da çok güzel hem bilek destekli hem optik anahtarlı ama onun da handikapı Numeric kısmının olmaması.

Açıklama için teşekkür ederim. Numeric kısmını çok sık kullanan biri olarak olmaması benim için iyi değil. Numeric kısmı olan versiyonuna baktım fakat satıştan kalkmış sanırım.

Geri
Yukarı