2000-3000 TL kablosuz mouse önerisi

Bütçe
3000
Tutuşunuza uyuyor mu tam emin değilim ama ASUS ROG Gladius III Aimpoint önerebilirim hocam. Şarjı uzun gidiyor. Rahatlığı, tıklama hissiyatı, hafifliği de gayet iyi. Kutu içeriğinde de yedek switch, grip tape ve yedek skatez çıkıyor. Bir de kampanyası var ASUS'un şuan. Satın aldığınız sitede ürüne detaylı yorum yaparsanız 500 TL iade geliyor. Ben Gaming.gen.tr'den almıştım. Her sitedeki yorumları kabul ediyorlar mı emin değilim kontrol edip ona göre alabilirsiniz.
ASUS ROG Gladius III Aimpoint

Tutuşunuza uyuyor mu tam emin değilim ama ASUS ROG Gladius II'i Aimpoint önerebilirim hocam. Şarjı uzun gidiyor. Rahatlığı, tıklama hissiyatı, hafifliği de gayet iyi. Kutu içeriğinde de yedek switch, grip tape ve yedek skatez çıkıyor. Bir de kampanyası var ASUS'un şu an. Satın aldığınız sitede ürüne detaylı yorum yaparsanız 500 TL iade geliyor. Ben Gaming.gen.tr'den almıştım. Her sitedeki yorumları kabul ediyorlar mı emin değilim kontrol edip ona göre alabilirsiniz.
ASUS ROG Gladius III Aimpoint

Teşekkürler ama aradığım değil tam olarak.

+

Önerebilirim.

+

Önerebilirim.
Hocam şu ikiliyi alıp birde Hoverpad V2 skatez takarsanız neredeyse uçacak fareniz. Önerim bu üçlüyü almanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı