2000 TL bütceyle hazır kasa vs Toplama kasa

Efekan27

Hectopat
Daha fazla  
2000 nakit param var. Bununla hazır kasa mı yoksa kendım mi toplamam avantajlı? Birkac siteye baktım. İtopya, sinerji, teknobiyotik bunlarda hazır kasalar var fakat hangisi iyi? Hangisi ileriye dönük işime yarar? Yardımcı olur musunuz? Ve bi şey daha ben bu kasayı TV'ye baglıcam. TV'de saglıklı olur mu yoksa ekran mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
TV de bir nevi ekrandır, o kişisel tercihe kalan bir durum.
Dediğin siteler gayet güvenilirdir, hazır kasalarını rahatlıkla alabilirsin.

https://www.itopya.com/Hermes-1050T...us-Strix-GTX1050Ti-4GB-VGA-Gaming-Bilgisayar/ Bu sistem tam 2 bin lira ve gayet güzel bir performans sistemi ancak anakartinin güncellenmesini istemeyi unutma.

Güzel sistem ama SSD eksik ve ram tek kanal. Bence kendiniz toplayabilir yada teknobiyotikden toplama sihirbazıyla toplayabilirsiniz, bence kasa ve güç kaynağından tasarruf yapılabilir. 600W dan çok daha az enerji tüketimi olacaktır böyle bir sistemin

Güzel sistem ama SSD eksik ve ram tek kanal. Bence kendiniz toplayabilir yada teknobiyotikden toplama sihirbazıyla toplayabilirsiniz, bence kasa ve güç kaynağından tasarruf yapılabilir. 600W dan çok daha az enerji tüketimi olacaktır böyle bir sistemin
https://www.itopya.com/Hermes-1050T...us-Strix-GTX1050Ti-4GB-VGA-Gaming-Bilgisayar/ Bu sistem tam 2 bin lira ve gayet güzel bir performans sistemi ancak anakartinin güncellenmesini istemeyi unutma.
Peki bu bilgisayarı ilerde yüksekte bilirmiyim ve kasada w10 kurulu olur mu? Free dos yazıyo pek anlamadıgım için sordum.

Peki bu bilgisayarı ilerde yüksekte bilirmiyim ve kasada w10 kurulu olur mu? Free dos yazıyo pek anlamadıgım için sordum.
Islemci soketinin guncel olmasi, yukseltme icin cok onemli. Ileride her bir parcanizi yuksetebilirsiniz. W10 kurup cracklemeniz gerekecek.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı