2000 TL FPS oyunları için mouse pad önerisi

Bütçe
2000 TL

TunaBoyraz

Centipat
Daha fazla  
Klasse Tiger Longteng Huoyun Special Edition 480x400x4 MM E-Sports Oyuncu Mouse Pad Fiyatları ve Özellikleri

Arkadaşlar, ben mouse pad değiştirmeye karar verdim. Eskisi çok kaliteli bir pad değildi ve 2 yıl oldu. FPS oyunlarında; Valorant, CS2 vb oyunlarda yüksek ranklardayım.

Genelde bunu önermişler fakat yıl başından sonra 200 TL zam gelmiş. Hala alınır mı? Yoksa daha iyi kalitede bir şey bulabilir misiniz?
2000TL bütçe var sadece. Herkes önerdiği için soruyorum. Bütçeme uygun daha kaliteli bir şey bulursanız ve benimle paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2000TL'lik bütçe için Klasse alınmaz, çok daha iyileri mevcut;

2000TL'lik bütçe için klasse alınmaz, çok daha iyileri mevcut;

Hocam ben yavaş yüzeyleri tercih ediyorum bu yüzden kısa bir araştırma sonucunda Aqua Control Zero almaya karar verdim ama satan site güvenilir mi emin olamadım yardımcı olur musunuz?

Klasse Tiger Longteng Huoyun Special Edition 480x400x4 MM E-Sports Oyuncu Mouse Pad Fiyatları ve Özellikleri

Arkadaşlar, ben mouse pad değiştirmeye karar verdim. Eskisi çok kaliteli bir pad değildi ve 2 yıl oldu. FPS oyunlarında; Valorant, CS2 vb oyunlarda yüksek ranklardayım.

Genelde bunu önermişler fakat yıl başından sonra 200 TL zam gelmiş. Hala alınır mı? Yoksa daha iyi kalitede bir şey bulabilir misiniz?
2000TL bütçe var sadece. Herkes önerdiği için soruyorum. Bütçeme uygun daha kaliteli bir şey bulursanız ve benimle paylaşırsanız sevinirim.

2000 TL'ye mouse pad mi? 😲
A101'in elektronik dolabında 49.99'a Piranha mouse pad satılıyor öneririm memnunum. :D

Geri
Yukarı