2000 TL gamepad önerisi

8BitDo al. 9. nesil kontrolcüm var kopma vs. yaşamıyorum, memnunum aslında ama özellik açısından 8BitDo daha üstün. Daha önce keşfetmiş olsaydım onu alırdım.

Hocam ben de kaçırmamayı düşünüyorum ama dediğim gibi şu bağlantı kopma olayı çok kafamı karıştırıyor.

Bağlantı kopma olayı dediğiniz nedir? Bluetooth adaptörlerle yaşanan problemler görüyorum forumda bazen ama sorun adaptörden kaynaklanıyordur. Ben ne laptopta, ne telefonda ne de TV Box cihazımda BT üzerinden kopma sorununu bir kez bile yaşamadım.

Bende orijinal USB adaptörü de var PC'de kullanılan onunla da kullanıyorum ama o sadece PC'de işe yarıyor.

8BitDo'yu 9.Nesil Xbox gamepade tercih edenlerin çoğu Hall Effect stickler sebebiyle tercih ediyor gördüğüm kadarıyla. Yani drift problemi kesinlikle olmuyormuş. Xbox gamepadlerde drift problemleri çıkabiliyor.

Arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler. Öneriler doğrultusunda Xbox Series Wireless 9.Nesil Carbon Black GamePad | ITOPYA aldım. Ama aklıma takılan tek bir soru var Xbox Series Wireless Controller ile Xbox Wireless Controller arasında bir fark bulunuyor mu?

Hayırlı olsun herhangi bir fark yok.

Bağlantı kopma olayı dediğiniz nedir? Bluetooth adaptörlerle yaşanan problemler görüyorum forumda bazen ama sorun adaptörden kaynaklanıyordur. Ben ne laptopta, ne telefonda ne de TV Box cihazımda BT üzerinden kopma sorununu bir kez bile yaşamadım.

Bende orijinal USB adaptörü de var PC'de kullanılan onunla da kullanıyorum ama o sadece PC'de işe yarıyor.

8BitDo'yu 9.Nesil Xbox gamepade tercih edenlerin çoğu Hall Effect stickler sebebiyle tercih ediyor gördüğüm kadarıyla. Yani drift problemi kesinlikle olmuyormuş. Xbox gamepadlerde drift problemleri çıkabiliyor.

Hayırlı olsun herhangi bir fark yok.
Aynen, drift sorunu nedeniyle 8bitdo aldım. Zaten bu ürünü alan arkadaşlar farkı görür. Mıknatıs sistemi mi ne varmış. Tabi içeriği tam olarak bilmesem de harika ürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı