2000 TL hoparlör önerisi

Badoo

Kilopat
Daha fazla  
Ankar Soundcore flare II modeli benim hoşuma gitti. Fiyatı 2000 TL yakın fiyattaki ürünlere baktım ancak benim en çok hoşuma giden ürün bu oldu. Güç olarak aynı değil ancak fiyat olarak yakın olan beğendiğim bir başka ürün de JBL clip 4. 2000 TL. Fiyat bandında bu iki üründen sizce hangisini tercih etmek mantıklı? Bu fiyat aralığında önerebeileceğiniz farklı ürün varsa onu da görmek isterim.

Anker marka olanı kullanıyorum çok ama çok memnunum su geçirmez mi bilmem ama çok kez soğuk su, kahve, Coca-Cola döküldü bana mısın demedi ve bunlar az buz değil çok kez döküldü hâlâ kullanıyorum rahat 2-3 gün kullandım 4 saat gibi kullandım her gün. JBL pek bilmiyiorum onun hakkında konuşamam.

Anker'in flare 2 modelini mi kullanıyorsun yoksa başka bir ürününü mü?

Anker marka olanı kullanıyorum çok ama çok memnunum su geçirmez mi bilmem ama çok kez soğuk su, kahve, Coca-Cola döküldü bana mısın demedi ve bunlar az buz değil çok kez döküldü hâlâ kullanıyorum rahat 2-3 gün kullandım 4 saat gibi kullandım her gün. JBL pek bilmiyiorum onun hakkında konuşamam.

mediamark'tan satın aldım ben evet aynı model

Mediamark'tan satın aldım ben evet aynı model.

Ürünün ışıkları rastgele mi çalışıyor? Yani renk şiddeti çeşidini seçebiliyor musun? Birde 360 derece ses veriyor ancak onu mesela bir dolaba koyarsak sesi bozuyor mu yönlendirme yapabiliyor musun?

Hocam sesi 360 veriyor ben o yüzden almıştım ve indirim vardı ayrıca ışıkları uygulama üzerinden ayarlayabiliyorsun dolap ta bozcağını zannetmiyorum denemedim.

Geri
Yukarı