2000 TL kulaklık önerisi

yigitminer

Hectopat
Daha fazla  
2000 TL civarı kablolu kulaklık almak istiyorum. Ama tam olarak piyasa fiyatlarını bilmiyorum, bilen arkadaşlar öneride bulunursa sevinirim. (rica ediyorum bilgisi olmayan arkadaşlar rastgele yazmasın 3 sene gider bana )

2000 TL civarı kablolu kulaklık almak istiyorum. Ama tam olarak piyasa fiyatlarını bilmiyorum, bilen arkadaşlar öneride bulunursa sevinirim. (rica ediyorum bilgisi olmayan arkadaşlar rastgele yazmasın 3 sene gider bana )
SWAR50 indirim kodu ile bu kulaklığı almanı öneririm.

HYPERX Cloud II Gaming Kulak Üstü Kulaklık KHX-HSCP-RD Kırmızı maksimum 2.000 dersen bunu al. Daha fazla koyarım dersen daha güncel Cloud 3 al.

Hocam sizin hızınıza yetişemiyorum maşallah :D

Bütçe artarsan 2300 TL'ye HS80 öneririm.

Sepette 2300TL.

Bütçe artarsan 2300 TL'ye HS80 öneririm.

Sepette 2300TL.

Hocam sizden öğrenilecek çok şey var o yüzden ara ara sizin düşüncelerinizi soruyorum kusura bakmayın :D Cloud 2 dense HS80 daha iyi fakat HS80 Cloud 3'ten daha iyi değil diye biliyorum doğru mudur?

Hocam sizden öğrenilecek çok şey var o yüzden ara ara sizin düşüncelerinizi soruyorum kusura bakmayın :D Cloud 2 dense HS80 daha iyi fakat HS80 Cloud 3'ten daha iyi değil diye biliyorum doğru mudur?

Yarışıyorlar, FPS oyunları için Cloud 3 daha iyi olur.

Yarışıyorlar, FPS oyunları için Cloud 3 daha iyi olur.
kendi konum olmadığı için çok uzun tutmak istemiyorum sorularımı :D Harici mikrofonum var mikrofon önemli değil. Genellikle valorant oynuyorum . Geri kalan kısımda muzik ve hikayeli oyun oynuyorum. Sizce hangisini almalıyım. Cloud 3 mü Hs80 mi @Kaan Diktaş @Error

Geri
Yukarı