2000 TL kulaklık tavsiyesi

KuoNN

Megapat
Makaleler
3
Bütçeyi biraz daha esnetebilirim ama ne kadar ucuz o kadar iyi. Aklımda Cloud Core, Cloud 2 ve HS80 var. Ses performansından önce konfor benim için daha ön planda. O yüzden HS80'e biraz daha sıcak bakıyorum. Cloud 2 ve Core pedlerinden dolayı pek konforlu görünmüyorlar ancak Core modelinin fiyatı oldukça cazip geliyor. Eğer Cloud serisi tercih edersem AliExpress'ten kumaş ped almayı planlıyorum zira şu ana kadar kullandığım bütün kulaklıklarda pedlerden yana sıkıntı çektim. Aklımda bütçemi zorlayıp Corsair Void Elite Wireless almak da var ama daha öncesinde dip ses sorunu yaşadığım ve %70-80'inde bu sorun olduğu için biraz riskli diye düşünüyorum.

Bahsettiğim modellerden birini kullanan varsa yorumlarını dinlemek isterim, özellikle konfor konusunda.

Bütçeyi biraz daha esnetebilirim ama ne kadar ucuz o kadar iyi. Aklımda Cloud Core, Cloud 2 ve HS80 var. Ses performansından önce konfor benim için daha ön planda. O yüzden HS80'e biraz daha sıcak bakıyorum. Cloud 2 ve Core pedlerinden dolayı pek konforlu görünmüyorlar ancak Core modelinin fiyatı oldukça cazip geliyor. Eğer Cloud serisi tercih edersem AliExpress'ten kumaş ped almayı planlıyorum zira şu ana kadar kullandığım bütün kulaklıklarda pedlerden yana sıkıntı çektim. Aklımda bütçemi zorlayıp Corsair Void Elite Wireless almak da var ama daha öncesinde dip ses sorunu yaşadığım ve %70-80'inde bu sorun olduğu için biraz riskli diye düşünüyorum.

Bahsettiğim modellerden birini kullanan varsa yorumlarını dinlemek isterim, özellikle konfor konusunda.
Corsair void elite kullandım bende dip ses sorunu yoktu ama ben kablolu kullandım bilemiyorum. HS80 void elite'in abisi konumunda. Ama kesinlikle cloud 2'ye o fiyatı vermeyin tarihi eser oldu o kulaklık artık.

Corsair void elite kullandım bende dip ses sorunu yoktu ama ben kablolu kullandım bilemiyorum. HS80 void elite'in abisi konumunda. Ama kesinlikle cloud 2'ye o fiyatı vermeyin tarihi eser oldu o kulaklık artık.

Bende birkaç kulaklık önereyim

@522140 G435 malzeme kalitesi ve genel performans olarak yetersiz olduğunu düşünüyorum, o yüzden onu listeye hiç eklemedim bile.

HS65'in kablosuz modelini kullanıyordum, gayet iyi ancak nispeten ufak kafa yapısına uygun olduğu için konfor konusunda geride kaldı. Mecburen satıp yeni model arayışına girdim.

BlackShark modelini pek beğenemiyorum ancak yine de yorumlara göre değerlendirebileceğim bir model. Teşekkürler.

HS80 geçenlerde olduğu gibi tekrardan 1.999 TL civarına düşse direkt alacağım ancak şu anki fiyatıyla biraz arada bıraktırıyor.

Son düzenleme:
Corsair Void Elite kullandım bende dip ses sorunu yoktu ama ben kablolu kullandım bilemiyorum. HS80 Void Elite'in abisi konumunda. Ama kesinlikle Cloud 2'ye o fiyatı vermeyin tarihi eser oldu o kulaklık artık.

Bende birkaç kulaklık önereyim

Kardeşim sen bir daha kimseye öneride bulunma canım olur mu? Uyarmıyorum emir veriyorum anlamadıysan Cloud 2 tarihi eser oldu diyorsun hayatında 1 kere olsun Cloud 2 kullandın mı ben HS serisi kullandım berbat HS80 satmaya çalışan insanlar gırla ayrıca Void Elite ile Cloud 2 kıyaslanamaz ikisini de kullandım hiç merak etme Cloud 2 şu an Hi-Fi ses desteği sunan tek kulaklık sen ses olayını herhalde işlemci ekran kartı falan sanıyorsun

Kardeşim sen bir daha kimseye öneride bulunma canım olur mu? Uyarmıyorum emir veriyorum anlamadıysan Cloud 2 tarihi eser oldu diyorsun hayatında 1 kere olsun Cloud 2 kullandın mı ben HS serisi kullandım berbat HS80 satmaya çalışan insanlar gırla ayrıca Void Elite ile Cloud 2 kıyaslanamaz ikisini de kullandım hiç merak etme Cloud 2 şu an Hi-Fi ses desteği sunan tek kulaklık sen ses olayını herhalde işlemci ekran kartı falan sanıyorsun.

Ne boş yapmışsın daha Hi-Fi özelliğini sadece Cloud 2 veriyor diyecek kadar bilgisizsin boş yapmışsın. Gamepower -Rampage-Corsair-Logitech-HyperX-Razer-SteelSeries-Senheiser. Bu markaların 1 değil 3-4 farkli modellerini kullandım sen daha HyperX demeyi bilmezken ben 2016'da Cloud 2 kullanıyordum. Şu anda kulağımda Arctis Nova Pro Wireless var. 2015 yılında çıkmış kulaklığı bana anlatiyor ya sabır. Bak bakalım kaç tane e-spor oyuncusu kaldı Cloud 2 kullanan CS veya Valorant camiasında sonra konuş Cloud 2 olmuş 2 bin küsur adam hala 2015'ten kalma kulaklığı övmeye çalışıyor.

Geri
Yukarı