2000 TL'ye kadar akıllı saat önerisi

KokoPops

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba 2000 TL'ye kadar akıllı saatler seçtim sizden bunları kullananlar varsa veya bilgi sahibi olanlar, onlardan tavsiye istiyorum. Biliyorum 800-2000 TL arası çoğu akıllı saat aynı özellikte sadece tasarım ev ufak farkları oluyor o yüzden o konulara girmeyelim şimdi sizlere arasında kaldıklarımı en çok yakın olduğumdan en uzak olduğuma göre sıralıyorum. Not: Amazfit en yakın olduğum.
  • Amazfit GTS 4 Mini
  • Xiaomi Smart Band 7 Pro
  • Huawei Band 7
  • Xiaomi Redmi Watch 2 lite
  • Xiaomi Mi Band 7

Hocam bunu seçme sebebinizi öğrenebilir miyim özellik açısından +ları nelerdir? Cünkü ben amazfitin hem ozellik hem tasarim konusunda önde olduğunu düşünüyorum fikrim değisir mi diye konu açtım amazfit pek tercih edilmiyor ülkemizde.

Hocam bunu seçme sebebinizi öğrenebilir miyim özellik açısından artıları nelerdir? Cünkü ben amazfitin hem ozellik hem tasarim konusunda önde olduğunu düşünüyorum fikrim değisir mi diye konu açtım amazfit pek tercih edilmiyor ülkemizde.

Xiaomi Redmi Watch 2 lite - Huawei Band 7 - Huawei Watch Fit 2 Active - Xiaomi Mi Band 7 - Xiaomi Smart Band 7 Pro - Amazfit GTS 4 Mini Karşılaştırması - Epey burada attığım dahil bütün farkları gösteriyor.

Watch 4 40mm 2800 olmuş...
Alabiliyorsanız Watch 4 classic alın. Bütçeniz artarsa da Watch 5 alın.
Artmazsa, alamazsanız da hiç almayın. 800 fark için değmez. Arada dağlar var.

Watch 4 40mm 2800 olmuş...
Alabiliyorsanız Watch 4 classic alın. Bütçeniz artarsa da Watch 5 alın.
Artmazsa, alamazsanız da hiç almayın. 800 fark için değmez. Arada dağlar var.

Samsung değil telefonum o yüzden sağlık uygulamaları çalışmıyor ben sağlık takibi özellikleri için bakıyorum genelde onu belirtmeyi unutmuşum.

Buradan baktım zaten başta fakat buradan da gözüktüğü gibi her türlü amazfit alıyor özellik konusunda ve tasarımı da oransal olarak çok daha iyi duruyor bana göre. O yüzden amazfit düşünüyorum, amazfit GTS 4 kullanan varsa etiketleyebilir misiniz konuya?

1-1.5 sene idarelik bileklik alıp geçeceğim o yüzden bütçeyi düsürdüm. Özellikler konusunda bir tık daha üst olan band 7 segment akıllı bileklikler arasından Amazfit Band 7 siparişi verdim cevaplar için teşekkürler arkadaşlar.

Son düzenleme:
Samsung değil telefonum o yüzden sağlık uygulamaları çalışmıyor ben sağlık takibi özellikleri için bakıyorum genelde onu belirtmeyi unutmuşum.

Buradan baktım zaten başta fakat buradan da gözüktüğü gibi her türlü amazfit alıyor özellik konusunda ve tasarımı da oransal olarak çok daha iyi duruyor bana göre. O yüzden amazfit düşünüyorum, amazfit GTS 4 kullanan varsa etiketleyebilir misiniz konuya?

1-1.5 sene idarelik bileklik alıp geçeceğim o yüzden bütçeyi düsürdüm. Özellikler konusunda bir tık daha üst olan band 7 segment akıllı bileklikler arasından Amazfit Band 7 siparişi verdim cevaplar için teşekkürler arkadaşlar.

Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı