2000 TL'ye kadar mouse pad önerisi

MERT1548

Decipat
Daha fazla  
Merhaba hocalarım öncelikle. Bir tane Razer markasının mouse aldım. Onun için mouse pad arıyorum. Üzerinde Razer sembollü olursa iyi olur. Olmazsa da canavarlı manzaralı falan mouse padler önerirseniz sevinirim. Yanlarında RGB renkler yansa güzel olur. Bütçem maksimum 2000 lira. Şimdiden yardım eden hocalarıma teşekkür ederim.

Merhaba hocalarım öncelikle. Bir tane Razer markasının mouse aldım. Onun için mouse pad arıyorum. Üzerinde Razer sembollü olursa iyi olur. Olmazsa da canavarlı manzaralı falan mouse padler önerirseniz sevinirim. Yanlarında RGB renkler yansa güzel olur. Bütçem maksimum 2000 lira. Şimdiden yardım eden hocalarıma teşekkür ederim.
İstekleriniz doğrultusunda alabileceğiniz pad 300'den fazla değil.

Artisan hayate otsu soft alabilirsin.

Son düzenleme:
Razer mouse padler 3 ana kategoriye ayrılır. Bu bağlantıdan bakabilirsiniz: Kategoriler

Ben firefly V1 hard Edition modelini kullanıyorum. Uyumlu modellerle çok hızlı oluyor. Buradaki bağlantıdan önce kategorinizi belirleyerek daha sonra mouse pad seçmeniz daha doğru olur.

Geri
Yukarı