2000 TL'ye Wireless kulaklık önerisi

Wriaht

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selam, bu konu hakkında çok güncel içerik göremedin o yüzden bu konuyu açmak istedim. Uzun süredir kablolu kulaklık kullanıyorum o yüzden artık kablosuz kulaklıklara geçmek istiyorum. Bu kulaklığa geçiş amacım daha iyi ses kasmak ya da daha iyi bir mikrofona sahip kulaklık almak değil o yüzden kablolu kulaklık önermezseniz sevinirim. Dışarıda, evde, bilgisayar kullanımı için istiyorum bu kulaklığı. Öyle FPS türünü çok oynayan bir oyuncu da değilim dışarıda müzik dinleyip FIFA ve hikayeli oyunlar oynuyorum o yüzden ses kasmak önemli bir kriter değil. Fakat Discord'u aktif bir şekilde kullandığımdan kötü bir mikrofonu olsun da demiyorum. Öncesinde Rampage crack H11 ürününü incelemiştim almayı da düşünüyordum fakat kötü yorumlar ve tavsiye edilmemesi üzerine vazgeçtim. Bütçeyi çok aşmamaya dikkat ederseniz sevinirim. Yorum yazıp fikir belirten herkese teşekkürler şimdiden.

Öncelikle selamlar, bu konu hakkında çok güncel içerik göremedin o yüzden bu konuyu açmak istedim. Uzun süredir kablolu kulaklık kullanıyorum o yüzden artık kablosuz kulaklıklara geçmek istiyorum. Bu kulaklığa geçiş amacım daha iyi ses kasmak ya da daha iyi bir mikrofona sahip kulaklık almak değil o yüzden kablolu kulaklık önermezseniz sevinirim. Dışarıda, evde, bilgisayar kullanımı için istiyorum bu kulaklığı. Öyle fps türünü çok oynayan bir oyuncu da değilim dışarıda müzik dinleyip fifa ve hikayeli oyunlar oynuyorum o yüzden ses kasmak önemli bir kriter değil. Fakat discordu aktif bir şekilde kullandığımdan kötü bir mikrofonu olsun da demiyorum. Öncesinde Rampage crack H11 ürününü incelemiştim almayı da düşünüyordum fakat kötü yorumlar ve tavsiye edilmemesi üzerine vazgeçtim. Bütçeyi çok aşmamaya dikkat ederseniz sevinirim. Yorum yazıp fikir belirten herkese teşekkürler şimdiden.
Söylemeyi unutmuşum kafayı saran, kafa üstü bir kulaklık bakıyorum.

Hocam valla HS55 Wireless alacağım, arada derede kaldım. Çok güzel sizde bakın beğenirsiniz.

Onun dışında 2K'ya güzel seçenek yok, 700TL arttırın derim HS55 güzele benziyor. Bende alacağım arada derede kaldım..

Hocam valla HS55 Wireless alacağım, arada derede kaldım. Çok güzel sizde bakın beğenirsiniz.

Onun dışında 2K'ya güzel seçenek yok, 700TL arttırın derim HS55 güzele benziyor. Bende alacağım arada derede kaldım..
Eğer o fiyatlara çıkabilirsem Hyperx Cloud Core Wireless ve Logitech 435 var onlar hakkında ne düşünüyorsunuz.

Eğer o fiyatlara çıkabilirsem HyperX Cloud Core Wireless ve Logitech 435 var onlar hakkında ne düşünüyorsunuz.

G435'i kafadan eleyin. Sebebi ise sürücülerin dışında perde olmaması ve G435'in mikrofonu rezil. Ama harbi rezil, A4Tech 15 yıllık kamera mikrofonu gibi. Bu sebepten dolayı alınmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
G435'i kafadan eleyin. Sebebi ise sürücülerin dışında perde olmaması ve G435'in mikrofonu rezil. Ama harbi rezil, A4Tech 15 yıllık kamera mikrofonu gibi. Bu sebepten dolayı alınmaz.
İncelemeler sonrası bende aynı kararı verdim mikrofonu rezalet. Büyük ihtimal ile üstüne para koyup hyperx cloud core wireless alacağım.

Attığınız link sıfır değil, outlet yazıyor teşhir ürünü. Herkesin ellediği dokunduğu, kırık çıkık olabilir bu üründe..
Hocam eğer ürünün ismini arama sekmesine yazarsanız itopya vb. sitelerden sıfır ürüne ulaşabilirsiniz sadece bu siteden satılıyor değil yani.

Hocam eğer ürünün ismini arama sekmesine yazarsanız itopya vb. sitelerden sıfır ürüne ulaşabilirsiniz sadece bu siteden satılıyor değil yani.
Fakat oralarda fiyatlar daha uçuk.

Yeni konular

Geri
Yukarı