20000 TL'ye oyuncu laptopu önerisi

Bütçe
16000-20000

Mahmud01

Decapat
Daha fazla  
2 ay sonra laptop alacağım. Bütçeyi yükseltemem maksimum bütçe bu. Bu haliyle bile zorlanıyorum. FreeDOS olsun mümkünse. Ekranı da minimum 17 inç olsun (ki bu konu çok önemli taviz veremem). Tasarım çok ciddi fark oluşturmadıkça önemsiz. Şimdiden teşekkürler.

2 ay sonra laptop alacağım. Bütçeyi yükseltemem maksimum bütçe bu. Bu haliyle bile zorlanıyorum. FreeDOS olsun mümkünse. Ekranı da minimum 17 inç olsun (ki bu konu çok önemli taviz veremem). Tasarım çok ciddi fark oluşturmadıkça önemsiz. Şimdiden teşekkürler.

İndirimde bulursanız 15,6 inç ortalama bir ASUS alabilsiniz ama ekran kısmı sıkıntı yaratabilir size açıkçası sizi onaylıyorum çünkü benim içinde çok küçük 15, 6

17 inç laptopu 20.000 TL'ye bulman imkansız. İmkansız.

Üzgünüm 14 yaşındayım bundan dolayı ailem duvarı delip Ethernet kablosu çekmeme izin vermiyor. Adaptör alsam da odam çok uzak internet 24 megabit. Taşıyabilmek istiyorum.

Hocam isterseniz laptop alın birkaç ay para biriktirince bir monitor alıp laptopu monitöre bağlarsınız güzel olabilir.

Asus TUF Gaming A15 FA506NC-HN048 Ryzen 5 7535HS 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe alınabilecek en ucuz oyun laptopu bu. 17 inç bulamazsın dediğim gibi.

Üzgünüm 14 yaşındayım bundan dolayı ailem duvarı delip Ethernet kablosu çekmeme izin vermiyor. Adaptör alsam da odam çok uzak internet 24 megabit. Taşıyabilmek istiyorum.

Ho

ASUS TUF serilerinden kesinlikle uzak durun

Hocam o zaman masaüstü alırdım. Sanırım 16 inçe mahkumuz.
hocam masaüstü alıp kablosuz internet uzatıcıyla destekleyebilirsiniz

Geri
Yukarı