2000TL klavye önerisi

Bütçe
2000

berkankocabas

Centipat
Daha fazla  
En fazla 2000TL'ye mekanik klavye arıyorum numpad tuşları olursa fena olmaz ama olmazsa da sıkıntı yok. Ama yön tuşları kesinlikle olması gerekiyor. Bir de blue switch istiyorum ama o da olmazsa sorun değil.

Amazon prime ile alırsanız böyle olur fiyatı teslimat parası ödemezsiniz.
1714823945574.png

TKL istiyorsanızda AK820 düz versiyonu olabilir. Satıcısı güvenilir Ajazz'ın kendisi.
Rengini modelini görseldeki gibi seçin. Vergiyle beraber 1960TL'ye falan geliyor.

Eki Görüntüle 2186407

Teslimat 22 Haziran gözüküyor cidden o kadar uzun sürüyor mu bana yakın tarihte lazım klavyem yok şu an.

Bir de ilk attığınızda siyah yapınca fiyat 2500e çıkıyor o fiyata değer mi yoksa 2500e daha güzel bir klavye var mıdır numpadli.

Teslimat 22 Haziran gözüküyor cidden o kadar uzun sürüyor mu bana yakın tarihte lazım klavyem yok şu an.

Bir de ilk attığınızda siyah yapınca fiyat 2500e çıkıyor o fiyata değer mi yoksa 2500e daha güzel bir klavye var mıdır numpadli.
Garanti olsun diye uzun süre veriyorlar ama 9-18 gün içerisinde size ulaşır merak etmeyin. Numpadli olarak çok seçenek yok, custom klavyelerde genelde TKL, %60-65 gibi boyutlar daha fazla var. AK992 veya 820/820pro bakabilirsiniz.

Numpadli istediğiniz için 2500'e daha iyisi yok ayrıca o yeşil modelden de daha iyi GASKET modelidir.
22 Haziran gösteriyor ama o kadar uzun sürmüyor genelde 2-3 haftada geliyor Aliexpressten. Şanslıysanız 1.5 haftada bile geldiği oluyor.

Amazon'ya da AliExpress'ten daha önce ürün satın almadım ürünü beğenmezsem sıkıntı yaşar mıyım iade konusunda.
Amazon'da sıkıntı yaşamazsın ama AliExpress hakkında bir şey diyemeyeceğim. İade ederken teslimat ücretini sizden alıyorlardı galiba onun dışında yüksek ihtimalle kabul ederler iadeyi falan orjinal satıcısı çünkü ama kesin konuşamam. Neden beğenmeyeceğini düşünüyorsunki hocam? Seslerini falan izle internetten.

Geri
Yukarı