2000TL PSU önerisi

Arkadaşlar sistemi tartıştık. O yüzden hiç girmeyeceğim o konuya. PSU önerebilir misiniz?
(Anakart ASUS ROG Rampage VI) Corsair almayı planlıyordum ama maalesef 1000+ Corsair PSU bulamadım.

Aklımdakiler:
https://www.hepsiburada.com/be-quie...FrvPWMBZrJeV_-aPoGTaAdn776jsDpHYaAoFpEALw_wcB

Koruma, kalite olarak soruyorum. Hangisi en iyisidir?
@RPM. @MisakiTaro
Hocam önerilir de gerek yok boşuna o kadar pahalı bir PSU almaya.

i9 10980XE RTX 3080 sistem için gerekli.

ROG Thor 850W (ekranı olan) modeli de alabilirsin, sana kalmış aslında.

Ben takıntılı olduğum için 3060 Ti sisteme 850W aldım gereksiz bir biçimde.

İleride yükseltme yapacaksan ROG STRIX 1000W alabilirsin. Ya da yukarıda atılan şu Corsair PSU'ya bakabilirsin:

Bence fazladan 400 TL vermeye gerek yok ama Corsair almak konusunda isteklisin sanırım.

Stoklara 4 Mart tarihinde girecekmiş, o Corsair PSU'yu alacaksan aklında bulunsun.

1614155194510.png

850W bir model alacaksan yukarıda atılan Corsair AX850 güzel bir model. Yine de görüntüsünü çok beğendiğim için ROG Thor alırdım, ikisi de üzmez sonuçta.

BN309 1000W ile Dark Power Pro 11 1200W ile arasında üretim olarak kalite farkı var mı?

Bazı noktalarda BN309 daha iyi, bazı noktalarda Dark Power Pro 11 daha iyi. Ama Dark Power Pro 11 aradaki fiyat farkını hak etmiyor.

Şahsen garantisi için ASUS alırdım, Thermaltake GF1 850W modeli de alınabilir, ben o PSU'yu kullanıyorum ve özellik bakımından çok dolu bir model.

1000W bir model istiyorsanız ROG STRIX 1000W öneririm, stokları gelirse Corsair RM1000X de alınabilir.

Son düzenleme:
ROG Thor 850W (ekranı olan) modeli de alabilirsin, sana kalmış aslında.

Ben takıntılı olduğum için 3060 Ti sisteme 850W aldım gereksiz bir biçimde.

İleride yükseltme yapacaksan ROG STRIX 1000W alabilirsin. Ya da yukarıda atılan şu Corsair PSU'ya bakabilirsin:

Bence fazladan 400 TL vermeye gerek yok ama Corsair almak konusunda isteklisin sanırım.

Stoklara 4 Mart tarihinde girecekmiş, o Corsair PSU'yu alacaksan aklında bulunsun.

Eki Görüntüle 893719

850W bir model alacaksan yukarıda atılan Corsair AX850 güzel bir model. Yine de görüntüsünü çok beğendiğim için ROG Thor alırdım, ikisi de üzmez sonuçta.

Hocam harikaymış :D. 1000W ve Titanium olması efsaneymiş! Şey hocam biraz bilginiz var mı? Sağlam PSU mu? Rm serisini ve hx serisini biliyorum. Ama ax serisi hakkında pek bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı