2006 iMac (snow l 10.6.5) sisteme Windows 7 nasıl kurulur?

Timuçib

Decapat
2006 iMac (snow l 10.6.5) sisteme Windows 7 kurmak istiyorum. Bunu nasıl yaparım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Boot Camp kullanarak. Ben olsam Windows 7 kurmazdım, patch ile El Capitan kuruluyor olması lazım. İstersen El Capitan kur. Patch ile uğraşamam ben diyorsan Mac OS X Lion kur. O makinenin hakkını vermek lazım..

Benim koleksiyonda da ona benzer bir iMac vardı ama bozuldu. Halen çalışsaydı Xcode 3 kurup eğlence amaçlı kendi Mac OS X uygulamamı yazardım, çok zevkli oluyor. Bence Windows kurmayın.

Boot Camp kullanarak. Ben olsam Windows 7 kurmazdım, patch ile El Capitan kuruluyor olması lazım. İstersen El Capitan kur. Patch ile uğraşamam ben diyorsan Mac OS X Lion kur. O makinenin hakkını vermek lazım.

Benim koleksiyonda da ona benzer bir iMac vardı ama bozuldu. Halen çalışsaydı Xcode 3 kurup eğlence amaçlı kendi macOS X uygulamamı yazardım, çok zevkli oluyor. Bence Windows kurmayın.

Hocam Mac kullanmayı denedim fakat Snow Leopard sürümüne kadar yükseltebildim ancak, Nasıl El Capitan kuracağım.

Son düzenleme:
Hocam Lion kurarım istesem zaten bir şey fark etmeyecek. El Capitan kurmak istiyorum.

Bu konuyu inceleyin. 2006 model bir Mac Pro bu, El Capitan kurmuş arkadaş. İşinize yarayabilir.

Geri
Yukarı