2023 Golf Life vs 2022 Golf Style

Horizon_20

Picopat
Kek günü
10k km civarı 2023 golf Life mı? Yoksa 50k km civarı 2022 golf style mı? Yaklaşık aynı paralar. İki paket arasında ne gibi farklılıklar var?

2023 Life paketin 2022 Style'a göre hiçbir artısı yok mu yani?

1 yaş daha genç sadece başka artısı yok hocam.
VW de Full paket alacaksın arabayı.
Bende Passat impression vardı. Şu an 2021 elegance passata biniyorum dünya kadar fark var aralarında iyi ki Full pakete geçmişim diyorum.

50k kmde araç alınır mı? Yani? Sıkıntı olmaz hiçbir şekilde.

VW motoru kolay kolay ölmez 50bin km henüz sıfır sayılır.

10k km civarı 2023 golf Life mı? Yoksa 50k km civarı 2022 golf style mı? Yaklaşık aynı paralar. İki paket arasında ne gibi farklılıklar var?
Golf Life. Ben her zaman dusuk km taraftariyim.

1 yaş daha genç sadece başka artısı yok hocam.
VW de Full paket alacaksın arabayı.
Bende Passat impression vardı. Şu an 2021 elegance passata biniyorum dünya kadar fark var aralarında iyi ki Full pakete geçmişim diyorum.

VW motoru kolay kolay ölmez 50bin km henüz sıfır sayılır.
VW sanzimani ariza verebilir ama belli olmuyor. Bence 10k km ile 50k km arasindaki fark az degil hocam. Sadece sanzimanda degil 50k da olsa kullanima gore her araba erken sorun cikarabilir. 100k da motor yiyen araclar var. Benim dusuncem bu yonde :)

• Ön arka park sensörü.
  • Geri görüş kamerası.
  • Hız sınırlayıcı ve sabitleyici.
  • Isıtmalı ön koltuklar.
  • Anahtarsız giriş ve çalıştırma.
  • App-connect
  • Kablosuz şarj pedi.
  • Elektrikli katlanır yan aynalar.
  • 32 renkli ambiyans aydınlatması.
  • Travel assist ve side assist ” kör nokta uyarı sistemi "
  • Pencere altı parlak krom şerit.
  • Ön farlardan VW logosuna kadar uzanan dekoratif LED aydınlatma.
  • Karartılmış arka ve arka yan camlar.
  • 17″ belmont alüminyum alaşım jantlar.
  • LED “performance” farlar – yeni IQ light far sistemi.
Hocam bu özellikler Life'de olmayıp style pakette olan donanımlar ve extra olarak önerim mutlaka cam tavanlısını alın. Cam tavan style pakette standart değil, opsiyon olarak alınıyor cam tavanlısını alırsanız daha mutlu edeceğini düşünüyorum.
Haklisiniz hocam ama bunlar zaten opsiyon olarak cogu alinabiliyor diye biliyorum ama dogru mu biliyorum?

Son düzenleme:
Golf Life. Ben her zaman dusuk km taraftariyim.

VW sanzimani ariza verebilir ama belli olmuyor. Bence 10k km ile 50k km arasindaki fark az degil hocam. Sadece sanzimanda degil 50k da olsa kullanima gore her araba erken sorun cikarabilir. 100k da motor yiyen araclar var. Benim dusuncem bu yonde :)

Haklisiniz hocam ama bunlar zaten opsiyon olarak cogu alinabiliyor diye biliyorum ama dogru mu biliyorum?

Evet opsiyonla alınır ama bu yazdıklarım Life'nin standardında yok ama style pakette standar olan opsiyonlar Life'ye tüm bunları opsiyonla alan olmuş mudur bilmem ikinci el alacağı için araması lazım ama oda zaten style paketle aynı para olur.

Evet opsiyonla alınır ama bu yazdıklarım Life'nin standardında yok ama style pakette standar olan opsiyonlar Life'ye tüm bunları opsiyonla alan olmuş mudur bilmem ikinci el alacağı için araması lazım ama oda zaten style paketle aynı para olur.
Tabi orasi dogru haklisiniz. Arkadasin dusuk km mi yoksa daha dolu bir araba mi arasinda secim yapmasi gerekiyor.

Örnek arabalar bunlar hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı