2023 yılında 2015 MacBook Pro alınır mı?

Merhaba arkadaşlar, yıl olmuş 2023 napacaksın 2015 model bir bilgisayarı diyecek arkadaşlar olabilir o yüzden en baştan belirteyim. Yaklaşık 3-4 yıldır böyle bir hayalim var. Windows çok severim memnunum fakat kullanım deneyimleri noktasında yatağımda uzanırken de bir şeylerle ilgilenmek kabloyla falan uğraşmak istemiyorum. Ayrıca touch pad noktasında çok övgüler alıyor bunları deneyimlemek istiyorum. Elbette daha üst seviye bir cihaz tercih edebilirim fakat 2. el noktasında şu an için giderlerimden taviz verebileceğim en iyi fiyat noktasında gücüm buna yetiyor bu yüzden bunu tercih ediyorum. Ayrıca kullanan varsa Dual boot ile Windows'ta yanında kullanmak çok isterim fikirleriniz yorumlarınız tek tek çok önemli benim için. Tek dileğim eleştirmek yerine yorumlarınızı sebebi ile beraber belirtmeniz artıları eksilerini söylemeniz olur. Rica ediyorum o paraya oyun mu oynanır gibi şeyler söylemeyin en çöp bilgisayarımdan bile GeForce NOW ile en KralOyun'ları oynayabiliyorum artık. Çok da sisteme ihtiyacımız yok oyunlar için. Şimdiden çokça teşekkürler.

2017 altı almamanızı öneririm.

Eğer günlük kullanım için ağır işler yaptırmayacaksanız bilgisayara MacBook Air 2015 alabilirsin.
Ben onu kullanıyorumm ve opencore legacy patcher ile ventura kurdum çok güzel çalışıyor.
Dosya aktarım hızıda iyi saniyede 1 gb
Tabi senin kararın fakat ben MacBook Air 2015 Windows 10- MacOS Ventura dual boot öneriyorum vede open core kurduğun zaman bilgisayar daha stabil oluyor bunuda belirtmek isterim.

İyi akşamlar-Sosyaller 😉

Bunlarda özellikler-test.
Senin özelleştirilmiş air'in var hem ekran kartı hem ram üst seviye alınmış dönemine göre baya hoş duruyor.

2017 altı almamanızı öneririm.
Araştırıyorum bakalım.

Geri
Yukarı