2023'te PS4 Slim alınır mı?

Zyix01

Centipat
Daha fazla  
5500-6000 civarı birkaç ilan buldum. PS4 güzel makine, exclusive oyunları olsun tasarım olsun. Ama şimdi Xbox almayı düşünüyordum. Xbox One X mi almak mantıklı PS4 Slim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS5 için bütçe yoksa özel oyunları için alınır ama özel oyun derdi yoksa Series S daha iyi olur üstüne biraz ekleyerek bütçenin.

5500-6000 civarı birkaç ilan buldum. PS4 güzel makine, exclusive oyunları olsun tasarım olsun. Ama şimdi Xbox almayı düşünüyordum. Xbox One X mi almak mantıklı PS4 Slim mi?
Kardeşim , bu soruyu sürekli sormanıza gerek yok cevabı kaç kere verildi tamamen kendinize bağlı bir şey sende ps 4 güzel makine diyorsun o zaman sormayacaksın

Alabilirseniz bence en mantıklısı Xbox Series S + Game Pass, ama PS'in oyunları da malum. Sizin seçiminiz.

Kardeşim , bu soruyu sürekli sormanıza gerek yok cevabı kaç kere verildi tamamen kendinize bağlı bir şey sende ps 4 güzel makine diyorsun o zaman sormayacaksın
Kardeşim cevaplama o zaman. İyi demiş olabilirim bu sorunun yanıtı değil. İnsanlardan fikir alıyorum buranın amacını anlamadın sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı