2024 yılında iPhone 13 alınır mı?

Bütçe
36000
Android tarafında daha iyi telefonlar var ama illa IOS olsun diyorsan alınır.
Hayatım boyunca android kullandım artık bir değişiklik olsun istiyorum ama S23 de gözüme takılıyor biraz.
Ekranı 60Hz kullanırım diyorsan al.
Hayatım boyunca telefonda 60hz kullandım bir fark hissetmem.
Bence alınmaz ama illaki alacağım diyorsan Pro modele zorlamanı tavsiye ederim.
Baktım da sanırım stokta yoklar diye iPhone 12 ve 13'ün pro'ları saçma sapan fiyatlara konulmuş internette. Iphone 15'den bile pahalılar.
O kadar götüreceğini düşünmüyorum. iPhone 11 bile 2 yıl önce çıktı ve yüzüne bakılmıyor. Hele 13 almak akıl işi değil.
Ailemde 11 kullanan var aslında beni tahmin edecek bir telefon ki 4 yıl geçmiş aradan. Ama almışken tüm üniversite boyunca götürsün istiyorum o yüzden 11 yerine 13 dedim.

13 alınabilir ama ben S23 256 GB tercih ettim.
Samsung'un kağıt üzerinde kamerası daha iyi olsa bile özellikle Instagram'da paylaşılan fotoğrafların kalitesi çok bozuluyor zaten arka kamerayla çok işim yok benim için ön kamera önemli.

Hayatım boyunca android kullandım artık bir değişiklik olsun istiyorum ama S23 de gözüme takılıyor biraz.

Baktım da sanırım stokta yoklar diye iPhone 12 ve 13'ün pro'ları saçma sapan fiyatlara konulmuş internette. Iphone 15'den bile pahalılar.

Ailemde 11 kullanan var aslında beni tahmin edecek bir telefon ki 4 yıl geçmiş aradan. Ama almışken tüm üniversite boyunca götürsün istiyorum o yüzden 11 yerine 13 dedim.

Samsung'un kağıt üzerinde kamerası olsa bile özellikle Instagram'da paylaşılan fotoğrafların kalitesi çok bozuluyor zaten arka kamerayla çok işim var benim için ön kamera önemli.
yani hocam s23 daha güçlü bir cihaz ama apple sistemi daha iyidir.

Yerine S23 tercih etmek daha mantıklı bir karar olur, beklerim dersen S24 serisini gördükten sonra da alabilirsin.

Samsung'un kağıt üzerinde kamerası olsa bile özellikle Instagram'da paylaşılan fotoğrafların kalitesi çok bozuluyor zaten arka kamerayla çok işim yok benim için ön kamera önemli.
O olay S22 serisinden itibaren mazide kaldı, AMD ısınıyor diyen tayfa gibi bir şey dediklerinde yapışıp kalıyor.

Samsung'un kağıt üzerinde kamerası olsa bile özellikle Instagram'da paylaşılan fotoğrafların kalitesi çok bozuluyor zaten arka kamerayla çok işim yok benim için ön kamera önemli.
Bende hayatım boyunca Apple kullanıp, S9 çıktığı zaman Samsung Galaxy S9 Plus'a geçmiştim. Gerçekten çok memnundum. Daha sonra kardeşimin telefon bozuldu, ona orta seviye yeni telefon almak yerine elimdeki S9 Plus'ı ona verip İphone 11 aldım. Şuan S9 Plus'ı cidden özlüyorum. Ömür boyu Apple kullanmış biri olarak Android daha kullanışlı geliyor bana.

İnsan kendinde olmayanı ararmış. Sizde ömür boyu Android kullandım diyorsunuz. iPhone istiyorsunuz:)

Eğer kullandığınız Androidler orta seviye telefonlarsa memnun kalmamış olmanız normal.

Amiral gemisi Android telefonlar gerçekten çok güzel. İos ve Android platformlarının birbirine göre avantaj dezavantajı olsada bir İphone kullanıcısı olarak şuan senin durumunda olsam S23 alırdım.

Tabi zevkler renkler farklı.

Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum alacağınız telefonun :)

Diğer serilerinden söz ediyorum ve güncelleme alıyor olması onun kullanılabilir yapmaz ona bakarsan Samsung'un en dandik telefonu bile hala güncelleme alıyor :D
Ne alaka dostum ? A13 Bionic hâla güçlü bir SoC. S10 serisinin güncelleme almaması onu kullanılmaz hale mi getiriyor ? Çıkın şu fanboyluk kafasından. iOS 18+2/3 yıl güvenlik güncellemeleri alacak.

Geri
Yukarı