2024 yılında League of Legends mi DotA2 mi?

Kesinlikle DOTA tavsiye ederim. Bu videoyu izlersen tam senin perspektifinden oynayan adam ilk 5 gününü anlatmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu cevabı bileti gönderdikten hemen sonra aldıysanız muhtemelen bilgilendirme mailidir. İçeriğini atar mısınız?
1714001988297.png

DotA'da da bir sürü script var. Sadece DotA mantık olarak bir kaç skor öne geçen kimsenin oyunu domine etmesine izin vermediği için ve biraz hantal bir oyun olduğu için scriptler daha az göze batıyor, daha zor anlaşılıyor olabilir.
En son kritik hilesi vardı 8 ay önce, anında ve sürekli her dakikasında fix (güncelleme) getirdi valve rahat olun siz bundan bizde haberdarız. En azından sürekli devamlı şekilde hileye rastlamıyoruz.

En son kritik hilesi vardı 8 ay önce, anında ve sürekli her dakikasında fix (güncelleme) getirdi valve rahat olun siz bundan bizde haberdarız. En azından sürekli devamlı şekilde hileye rastlamıyoruz.
Dostum script dediğin şey kritik hilesi gibi bir şey değil, ona exploit denir. LoL ile kıyaslamıyorum ancak DotA’da da banlanmayan bir sürü scripter var.

Dediğim gibi; biletinizi aldıklarını, en kısa sürede cevap vereceklerini ve başka bir bilet açmamanızı söylüyorlar. Asıl cevap 1-2 gün içinde gelir.
Hocam iyi geceler olsun. Mail kutumu kontrol ettim bugün RiotGames tarafından mail gelmiş.
17+8 toplam 25 soruluk bir mail gönderilmiş ama nasıl cevaplayacağı mı bilmiyorum? Link var fakat Riot giriş ekranına atıyor yardımcı olabilir misin? İlk defa bilet atıyorum.

Hocam iyi geceler olsun. Mail kutumu kontrol ettim bugün RiotGames tarafından mail gelmiş.
17+8 toplam 25 soruluk bir mail gönderilmiş ama nasıl cevaplayacağı mı bilmiyorum? Link var fakat Riot giriş ekranına atıyor yardımcı olabilir misin? İlk defa bilet atıyorum.
Linke tıklayıp bileti hangi hesaptan attıysanız giriş ekranından hesaba giriş yapın. Ardından soruları cevaplayın.

Geri
Yukarı