2024 yılında YouTube'a başlanır mı?

Fatiwh

Picopat
İçerik olarak oyun veya deney (1 hafta boyunca...) Üretmek istiyorum. Bu ikisinden birini yaparak hesabı büyütebilir miyim?

Bana sorarsanız her zaman başlanır içerik olarak kendinizi ön plana atmanız gerekecek tabii çok fazla rakip olacak doğal olarak daha çok yeni fikirler veya yapılmış şeyler de olsa daha iyisini yaparsanız rahatça büyüyeceğinizi düşünüyorum tabii bu bir anda olmayabilir zamanınızı ayırmanız gerekecek.

Rahatlıkla büyütürsün. Zaten çoğu kanalda 2024 çıkışlı veya 1 2 sene önceden çıkmıştır. Örneğin futbol kanalları bu sene bayağı bir çıkış yaptı
Her sene “artık başlanmaz, giren girdi” deniyor. Ondan dolayı yazdım.😀

Bana sorarsanız her zaman başlanır içerik olarak kendinizi ön plana atmanız gerekecek tabii çok fazla rakip olacak doğal olarak daha çok yeni fikirler veya yapılmış şeyler de olsa daha iyisini yaparsanız rahatça büyüyeceğinizi düşünüyorum tabii bu bir anda olmayabilir zamanınızı ayırmanız gerekecek.
Evet hocam, çoğu şey zamanla oluyor zaten.

İçerik olarak oyun veya deney (1 hafta boyunca...) Üretmek istiyorum. Bu ikisinden birini yaparak hesabı büyütebilir miyim?
En az bi 50 video atıp sabırla beklemen lazım. Eğer 50-100 video atmana rağmen hâla iyi bir gelişme olmuyorsa ona göre karar verirsin.
Umudunu kırma. Elbette başarabilirsin ve kaliteliysen tutulursun. Kaliteli ise ben bile takip ederim seni :D

Yeni konular

Geri
Yukarı