2024'te PES 2013 veya 2015 oynanır mı?

Hocam PES 2013 indirmiştim. Kaspersky üzerinden trojan uyarısı gelmişti neyse ki sonradan sağlam bir yöntem bulup indirmiştim PES 13.

Hocam bende indirmiştim bende hiçbir sıkıntı olmadı. Oyunindirclup danda indirmiş olabilirim tam hatırlamıyorum. Ama oyunindirvip de çok oyun indirdiğim oldu virüs bulaşma gibi sorunum olmadı

Hocam bende indirmiştim bende hiçbir sıkıntı olmadı. Oyunindirclup danda indirmiş olabilirim tam hatırlamıyorum. Ama oyunindirvip de çok oyun indirdiğim oldu virüs bulaşma gibi sorunum olmadı
Hocam bazen anti virüsler tespit etmeyebiliyor ya da size güvenli bir file denk gelmiştir fakat benden öneri korsan oyun piyasasına girmeyin hiç bir zaman.

Selam. Benim eski laptop var aktif olarak kullanıyorum elimde de orijinal cok yakin olan PS3 kolu var PES 2013 oynaamk istiyorum cunku laptop ancak onu destekliyor. 2024 de PES 2013 veya 2015 oynanır mı? Korsan olarak indirecegim.

Laptopum: 6 GB RAM. NVIDIA GeForce G105m 512 mbm i3 birinci nesil.

Oynanır PES 13 15 de oynadım ama fazla tatmin etmez.

PES 2015 tatmin etmez ama PES 2013 Extreme gibi yamalar ile daha eğlenceli bir oyun haline getirelebilir.

Geri
Yukarı