Çözüldü 2060S sistemde ekranda siyah şekiller oluşuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Raxain

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 2 ay önce 2.el 2060S kart almıştım ve halen sorunsuz kullanıyorum ancak VGA monitöre sahip olduğum için geçici süreliğine VGA to HDMI dönüştürücü aldım ve bu dönüştürücü ile kartı kullanmak durumundayım. Sorun şu; çok nadir oluyor zaten, random zamanlarda ekranın herhangi bir yerinde kare siyah şekiller oluşuyor saliselik, ben bunların aldığım dönüştürücüden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Acaba aynı sorunu yaşayanlar oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Nvidia driver ile alaka bir şey sanırım, dönüştürücüsüz, normal DP kablo ile kullandığım RTX 4070 ekran kartında da aynı durumu yaşıyorum, daha öncesinde RTX 3060 Ti kartımda da vardı.
Nvidia driver ile alaka bir şey sanırım, dönüştürücüsüz, normal DP kablo ile kullandığım RTX 4070 ekran kartında da aynı durumu yaşıyorum, daha öncesinde RTX 3060 Ti kartımda da vardı.

Çözüm
teşekkür ederim, cidden içimi rahatlattınız zaten kartı aldığımda vram testine sokmuştum 15dk boyunca full yükte ve sorun raporlamamıştı.
Hayırlı olsun, güzel kart.

Geri
Yukarı