2100 TL FC 24 için gamepad önerisi

Hocam tam sipariş verecektim başka satıcılar gördüm aynı yeni versiyonunu satan. Hangisinden alayım sizce?

ttps://a.aliexpress.com/_oFPD2Ds

Biri bu mesela.

There are 2 variations of the 8BitDo Ultimate 2.4G product, a old production (hall effect is not available in the old production) and new production. It is written in the title that it has hall effect, but i want to make it sure, i'll be happy if you send the new production (version with hall effect) of the product. Have a good day!

My order number: XXXXXXXXXXXXXX

Bu idealdir.
Hocam siparişi verdim, mesaj olarak da böyle yazdım, tamamdır herhalde.

1714682832405.png

Son düzenleme:
Hocam tam sipariş verecektim başka satıcılar gördüm aynı yeni versiyonunu satan. Hangisinden alayım sizce?

ttps://a.aliexpress.com/_oFPD2Ds

Biri bu mesela.

Hocam siparişi verdim, mesaj olarak da böyle yazdım, tamamdır herhalde.

Eki Görüntüle 2185135
Hayırlı olsun.

Xbox dizilimini görünce bende dayanamadım verdim sipariş bakalım.

Hocam 2'sinde vermiştim siparişi, satıcıya da yazmıştım. Bu sabah cevap vermiş ve kargoya vermiş. Bundan sonraki süreç nasıl ilerliyor, Türkiye'ye gelince PTT'ye filan mı veriyorlar?

1714821329559.png

1714821344606.png

Hocam geldi mi sizin ki benim sipariş bugün geldi bayağı memnun kaldım birkaç saat denedim.

Hocam geldi mi sizin ki benim sipariş bugün geldi bayağı memnun kaldım birkaç saat denedim.
Hocam benim de bugün elime ulaştı, şuan paketi açtım deniyorum.

Hocam uygulamadan titreşim testlerinde sol kısımdaki titreşim daha sarsıcı, sağ taraftaki daha çok telefon titreşimine benziyor, sizde de öyle mi?

Son düzenleme:
Hocam benim de bugün elime ulaştı, şu an paketi açtım deniyorum.

Hocam uygulamadan titreşim testlerinde sol kısımdaki titreşim daha sarsıcı, sağ taraftaki daha çok telefon titreşimine benziyor, sizde de öyle mi?

Evet hocam sağ tarafın titreşimi sola göre daha az.

Yeni konular

Geri
Yukarı