21000 TL'ye sistem önerisi

R5 5600 ve daha iyi parçalar.

Attığım konu linkine bakıp inceleyin lütfen.

Birebir aynı sayılır BIOSTAR B450 var diğerinde BIOSTAR a520 var RAM'ler Pulse modelinde 99 TL'ye Kingston yapılırken Hero da 199 TL istiyor yani parçalar aynı sayılır ve 28 TL daha pahalı ayrıca ikisinde de 5600 var.😀

Birebir aynı sayılır BIOSTAR B450 var diğerinde BIOSTAR A520 var RAM'ler Pulse modelinde 99 TL'ye Kingston yapılırken Hero da 199 TL istiyor yani parçalar aynı sayılır ve 28 TL daha pahalı ayrıca ikisinde de 5600 var.😀

Benim attigim kasada 5500 MPK var 5600 ile pek fark yaratirmi bilmiyorum ikisi de neredeyse ayni fiyat ikiside yakin performanslar. heroa5 daha performansli gibi gozukuyor incelemelerde.

Benim attigim kasada 5500 MPK var 5600 ile pek fark yaratirmi bilmiyorum ikisi de neredeyse ayni fiyat ikisi de yakin performanslar. Heroa5 daha performansli gibi gozukuyor incelemelerde.

Aralarında değecek kadar fark var tavsiyem Pulse veya Hero 5A modellerinden birisini almanız alirken RAM'leri Kingston islemciyide 5600 seçmeyi unutmayın.

Benim attigim kasada 5500 MPK var 5600 ile pek fark yaratirmi bilmiyorum ikisi de neredeyse ayni fiyat ikisi de yakin performanslar. Heroa5 daha performansli gibi gozukuyor incelemelerde.

Çok fark var aslında L3 bellek oyun için önemli seninki 16MB benim önerdiğim 32MB ani droplar olmayacak.

Geri
Yukarı