22 bin TL'ye kadar hazır sistem önerisi

wuhur

Femtopat
Daha fazla  
22K ya hazır sistem PC alacağım. Şahsen İncehesap'ta sıvı soğutmalı 19k ya R5 5600 ve RX 6650 XT PC buldum. Sizce alınır mı? Veya daha iyi tavsiyeniz var mıdır? İsterseniz linki de atarım.

Anakartı kötü gibi. Ekran kartına bir şey diyemem SSD'si 3x4 bunun. 4x4 ile farkını bilmiyorum. Onun dışında sıvı soğutması yok herhalde. Tabii ki fiyati RTX olduğundan pahalı sanırsam.

Baska RTX 4060 Ti sistem alamazsin tam o fiyat icin.

En azindan a chipset degil. Yine b chipset anakart.

O islemci icin sivi sogutma bos is, OC olmayacaksa.

Baska RTX 4060 Ti sistem alamazsin tam o fiyat icin.

En azindan a chipset degil. Yine b chipset anakart.

O islemci icin sivi sogutma bos is, OC olmayacaksa.

OC'nin ne olduğunu bilmiyorum ama bana dediklerine göre 5600 çok ısınıyor ve sıvı soğutma zorunlu. A chipset ve b chipseti anlatırsan sevinirim. Evet 4060 Ti güzel bir ekran kartı biliyorum.

OC'nin ne olduğunu bilmiyorum ama bana dediklerine göre 5600 çok ısınıyor ve sıvı soğutma zorunlu. A chipset ve b chipseti anlatırsan sevinirim. Evet 4060 Ti güzel bir ekran kartı biliyorum.

Hayir, zorunlu degil.

OC demek; overclock demek. Hiz asirtma. Yani gucunu yukseltmek.

5600 cok isinmiyor. Stok sogutucu yetmiyor, o kadar.

Deep cool AG400 ile gene sogutursun o islemciyi.

A chipset en giris seviyesi. Overclock edilmiyor. Yani, onermem.

B chipset daha orta seviye. Overclock edilebilir.

@wuhur atilan ghost sistemi al gec.

Stok sogutucu ile CPB kapatarak kullanabilirsin. Daha sonra kule tipi sogutucu ile is biter.

Hayir, zorunlu degil.

OC demek; overclock demek. Hiz asirtma. Yani gucunu yukseltmek.

5600 cok isinmiyor. Stok sogutucu yetmiyor, o kadar.

Deep cool AG400 ile gene sogutursun o islemciyi.

A chipset en giris seviyesi. Overclock edilmiyor. Yani, onermem.

B chipset daha orta seviye. Overclock edilebilir.

Overclock yapacağımı düşünmüyorum. Bildiğim kadarıyla bilgisayarın ömrünü tüketiyor eğer yanlış ise bilgilendirirseniz sevinirim. 5600 için sıvı soğutma gerekmiceğini bildirdiğiniz için teşekkür ederim. Başka PC tavsiyeniz var mıdır?

Overclock yapacağımı düşünmüyorum. Bildiğim kadarıyla bilgisayarın ömrünü tüketiyor eğer yanlış ise bilgilendirirseniz sevinirim. 5600 için sıvı soğutma gerekmiceğini bildirdiğiniz için teşekkür ederim. Başka PC tavsiyeniz var mıdır?

Hayir.

Atilan ghost sistemi al gec. Diger bu fiyat 4060 Ti sistemler anca 5500-12100F olur.

Hayir.

Atilan ghost sistemi al gec. Diger bu fiyat 4060 Ti sistemler anca 5500-12100F olur.
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Bakıcağım.

Hayir.

Sizce bu model nasıl ne kadar ekleme yapılır? Anakartı iyi midir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı