23 bin TL hazır sistem önerisi

Tamam hocam RTX 3050 büyüktür RTX 5090 Ti+Ultra. Anladım. Hatanı kabullenip kusura bakmayın diyeceğine halen 3050 fanboyluğu yapıp bilgili arkadaşlara sallıyorsun ne garip değil mi?

Üstelik kendim aktif 3050 kullanıyorum. Tabii ben aldığım zaman bayağı kelepirdi 32 GB 1TB 144Hz model için toplam 12500TL ödemiştim ve şu an 32 GB 1TB herhangi bir model 22000TL xd.

Ghosting sorunları ile ün yapmış 2 model.

Hocam biri bu.
Hocam bu şu an bayağı uygun fakat bunda kronik panel sorunu varmış diye duydum isterseniz inceleyin 14K idi en son.

Üstelik kendim aktif 3050 kullanıyorum. Tabii ben aldığım zaman bayağı kelepirdi 32 GB 1TB 144Hz model için toplam 12500TL ödemiştim ve şu an 32 GB 1TB herhangi bir model 22000TL xd.

Ghosting sorunları ile ün yapmış 2 model.
G4'te ghosting değil de zayıf renk sorunu var, diğeri zaten çöpün teki.

Hocam merhaba size uygun hazır sistemleri alttaki linklerde belirttim.
3050? 23K?

Hocam arkadaş 3050 fanboy. Benim Rival 300 fanboyluğumu geçti farklı boyutlarda bu arkadaşımız.

Hocam bu fiyata en iyi monitör o zaten bence konuşmaya gerek yok.

Tamam hocam kronik sorunlu diye dedim zaten.

Hala en iyi monitör diyor Allah'ım kendimi kesicem az kaldı. Kardeşim senin aklı melekelerinde sorun mu var? Globalde en çok sorun yaşatan modellerden birkaçını atıp atıp duruyorsun.
Bozulmuş plak gibi aynı şeyi söylüyor hala çıldırıcam ya.

Renk gamutu zayıf olan monitör G4, ayrıca en iyisi değil. Diğeri de G3 vol2.

Uğraşmaya değmez.

Hocam arkadaş 3050 fanboy. Benim Rival 300 fanboyluğumu geçti farklı boyutlarda bu arkadaşımız.

Hala en iyi monitör diyor Allah'ım kendimi kesicem az kaldı. Kardeşim senin aklı melekelerinde sorun mu var? Globalde en çok sorun yaşatan modellerden birkaçını atıp atıp duruyorsun.
Bozulmuş plak gibi aynı şeyi söylüyor hala çıldırıcam ya.
Bence de akıl meleklerinde bir sorun var.

Bozulmuş plak gibi aynı şeyi söylüyor hala çıldıracağım ya.

Hocam at o zaman 5kya ondan iyi monitörü susucam :)

Hocam biri bu
Hocam bu şu an bayağı uygun fakat bunda kronik panel sorunu varmış diye duydum isterseniz inceleyin 14K idi en son.
14k idi demiş arkadaşımız.Hemen akakçe üzerinden son 1 yıl fiyat etiketini yolluyorum:

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    72,9 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı