25.000 TL'ye az ısınan oyun laptopu önerisi

Az isinsin diyorsaniz Nitro'dan sasmayacaksiniz. Ama isinsin derseniz Victus, idea Gaming alabilorsiniz. Tabii her bilgisayrin kendine has ozellikleri var ancak Victus ve ıdea Gaming'lerin bazi kasalarinin isinma sorunlari var. Nitroda ise ilk cikan kasalar ile 4050li versiyonlari almayacaksiniz (Macunlari kotu)

Az isinsin diyorsaniz Nitro'dan sasmayacaksiniz. Ama isinsin derseniz Victus, Legion alabilorsiniz.
Hocam gülücük emojisi için kusura bakmayın ama neden böyle düşünüyorsunuz? Arkadaşımda acer nitro 5 var ve 95 derecelere ulaşıyor. Bunun yanında lenovo Legion da soğutması ile övünülen bir laptop genelde.

Victus laptopların neyini beğenmemiş arkadaş anlamadım. Taş gibi laptop serisi Victus hiç dandik bir ürünü yok.

Dandiklikten bir şey demiyorum, bu cihazlarin isinmasi 85 civari zaten tam yukte 80 altina dusen cok bilgisayar yok. Ama bu cihazlarin sogutma sistemi W a s D gibi onemli yerlere yerlestirilmis. Bu da elinizi yakiyor dogal olarak. Nitro'larda veya daha ust bilgisyarlarda hep fonksiyon tuslari, numpad gibi yerlere verilmis.

Hocam gülücük emojisi için kusura bakmayın ama neden böyle düşünüyorsunuz? Arkadaşımda Acer Nitro 5 var ve 95 derecelere ulaşıyor. Bunun yanında Lenovo Legion da soğutması ile övünülen bir laptop genelde.

Nitro'larda 4050LILEr ve ilk cikan kalin cerceveliler evet sorunlu. Ancak digerlerinde sorunlar cok daha az. Kendim 1650 Ti ve 3080 Ti'li iki Nitro sahibiyim. Iki cihazda bugune kadar 82 dereceyi gecmedi.

Hocam gülücük emojisi için kusura bakmayın ama neden böyle düşünüyorsunuz? Arkadaşımda Acer Nitro 5 var ve 95 derecelere ulaşıyor. Bunun yanında Lenovo Legion da soğutması ile övünülen bir laptop genelde.

Hocam IdeaPad Gaming ile karistirdim kusura bakmayin.

Az isinsin diyorsaniz Nitro'dan sasmayacaksiniz. Ama isinsin derseniz Victus, idea Gaming alabilorsiniz. Tabii her bilgisayrin kendine has ozellikleri var ancak Victus ve ıdea Gaming'lerin bazi kasalarinin isinma sorunlari var. Nitroda ise ilk cikan kasalar ile 4050li versiyonlari almayacaksiniz (Macunlari kotu)
4050 versiyon kötü macunla dahi iyi sonuç verebiliyor, o kadar kötü değil alınabilir.

Victus laptopların neyini beğenmemiş arkadaş anlamadım. Taş gibi laptop serisi Victus hiç dandik bir ürünü yok.
Victus ve kalite.

Geri
Yukarı