25 bin TL telefon önerisi

Bütçe
25.000 TL

havkit

Yoctopat
Daha fazla  
İyi forumlar herkese. Orta üst segment telefon almak istiyorum. S23 FE, POCO X6 Pro, Xiaomi 13T seçeneklerim arasında. S23 FE Samsung olduğu için almak istiyorum fakat kamera performansı 13T' den kötü. 13T RAM ve oyun performansı olarak da fark atıyor. POCO X6 Pro Antutu testinde 13T' den önde. Fakat kamerası kötü. Ben fotoğraf çekmeyi seviyorum ve ARK Mobile da favori mobil oyunlarım arasında. Epey performans isteyen bir oyun.

Hangi telefonu almalıyım?

Hocam 25k kadar çıkabilmişseniz 4K farkla bahsettiğiniz bütün özelliklere sahip S23 alın derim.

Xiaomi 13T kullanıyorum arka kamerası çok iyi ancak ön kamerası beklentileri karşılamıyor. Oyun konusunda 13T hoşuma gidiyor bir sıkıntısı yok. S23FE çerçevelerini beğenmediğim için 13T almıştım şu anlık memnunum. + Xiaomi yeni işletim sistemi de getriyor daha iyi gözüküyor.

İyi sosyaller herkese. Orta üst segment telefon almak istiyorum. S23 FE, POCO X6 Pro, Xiaomi 13T seçeneklerim arasında. S23 FE Samsung olduğu için almak istiyorum fakat kamera performansı 13T'den kötü. 13T RAM ve oyun performansı olarak da fark atıyor. POCO X6 Pro AnTuTu testinde 13T'den önde. Fakat kamerası kötü. Ben fotoğraf çekmeyi seviyorum ve Ark Mobile da favori mobil oyunlarım arasında. Epey performans isteyen bir oyun.

Hangi telefonu almalıyım?

Performans istiyorsan POCO X6 Pro ama 13T kamerası iyidir.

Xiaomi 13T kullanıyorum arka kamerası çok iyi ancak ön kamerası beklentileri karşılamıyor. Oyun konusunda 13T hoşuma gidiyor bir sıkıntısı yok. S23FE çerçevelerini beğenmediğim için 13T almıştım şu anlık memnunum. + Xiaomi yeni işletim sistemi de getriyor daha iyi gözüküyor.
Xiaomi 13Tye HyperOs geldi mi?

S23 FE Samsung olduğu için almak istiyorum fakat kamera performansı 13T' den kötü.
Böyle bir şey yok. Foto gündüz çekimlerinde S23 FE, düşük ışıkta ise 13T daha iyi. Video ve selfie kamerası videoda S23 FE net üstün.

Yeni konular

Geri
Yukarı