25 günlük iPhone 7 32 GB kaç paraya alınır?

Sen klasik Apple fanboyu musun böyle Android'e falan sallayanlardan? 5S vardı bataryası bozuldu pili düzgün çalışmadı ekranı küçüktü çok sorun çıkardı. Redmi Note 8 Pro aldım çok güzel bir telefon bataryası 1.5 gün gidiyor 6 aydır kullanıyorum, çok ferah bir telefon ekranı çok güzel.
Oyunlarda da çok stabil her şeyinden memnunum. FHD bile olmayan, ekran çentikleri 10 yıl geriden gelen ekranıyla size 7000 liraya sunulan iPhone 11 al sen.

Kazık çünkü kazık, 5 yıllık telefona neden 4000 lira veriyorsun?

Ben Apple fanboyuyum bir şey söylicen mi? 5 yıldır iPhone 6S kullanıyorum ve bu telefona iOS 14 gelecek. Android'e adam 1 sene sonra telefonu unutuyor 🤣.

Yanlış bilgilendirmeler var. Iphone iOS işletim sistemi desteğini kolay kolay kesmez.
Uzun yıllar güvenle kullanırsınız.

25 günlük bir iphone 7 kesinlikle alınır. Fakat kullanımınız ağır ise yani PC'niz yok oyun oynuyorsanız film izliyorsanız size pek gelmez. Bir de 3.000 lirayı biraz düşürmeye bakın.

Kullanım ihtiyaçlarınıza göre alınabilir. Mesela sizin için pil, ekran boyutu önemli ise o fiyat aralığındaki Android telefonlara göz atabilirsiniz. Ama sizin için akıcılık, işletim sistemi, kamera öncelikli ise iPhone 7 alınabilir.
iPhone almayın aldırmayın.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro alın.
Şarj ömrü falan olsun çok iyi inş bende alırım.
Belki ekran kartımı satıp alırım.
Tahminimce daha önce Redmi veya Xiaomi bir telefon kullanmadınız ve sadece kağıt üstündeki değerlere, incelemelere bakarak bunları söylüyorsunuz. Redmi Note 8'den sonraki modeller sorunlu, kameralarına toz kaçıyor mesela. Özellikle bu durum Redmi Note 9 Pro'da daha fazla karşımıza çıkıyor. Daha önce Redmi Note 8 ve 8 Pro kullanma fırsatım oldu ve kullandığımda çok şaşırdım; o çok övülen telefon bu mu diye. Gerek malzeme kalitesi gerek kamera olsun sırf fiyattan kısmak için dandik üretilmişlerdi. Demem o ki; 3 bin liraya sadece 1 güncelleme alıp kenara atılacak dandik bir cihaz almak yerine zamanın amiral gemisi iPhone 7'yi almayı ben tercih ederim.

Son düzenleme:
Arkadaşların dediği gibi ikinci el telefon alacağıma biraz daha sabreder, iPhone SE 2 alırdım. Zaten senin gibi durumdaydım. Tereddüt etmeden satın aldım.

Bu durumlarda en garip durum iPhone sorulduğunda iPhone alma, Samsung sorulduğunda Samsung alma gibi durumlar bence. Her telefonun kendine özgü birkaç özelliği vardır. Xiaomi, Huawei gibi markalar yerine iPhone ve Samsung kullanırım daha iyi.

iPhone’u dibine kadar savunurum. Apple ürünlerini uzun süre kullanan birisi bu dediğimi çok iyi anlayacaktır. Standart söylemlerden dolayı iPhone almaya bile tenezzül edemeyenler gelip burada Xiaomi, Huawei en iyisi demesin.

Kullanım ihtiyaçlarınıza göre alınabilir. Mesela sizin için pil, ekran boyutu önemli ise o fiyat aralığındaki Android telefonlara göz atabilirsiniz. Ama sizin için akıcılık, işletim sistemi, kamera öncelikli ise iPhone 7 alınabilir.

Tahminimce daha önce Redmi veya Xiaomi bir telefon kullanmadınız ve sadece kağıt üstündeki değerlere, incelemelere bakarak bunları söylüyorsunuz. Redmi Note 8'den sonraki modeller sorunlu, kameralarına toz kaçıyor mesela. Özellikle bu durum Redmi Note 9 Pro'da daha fazla karşımıza çıkıyor. Daha önce Redmi Note 8 ve 8 Pro kullanma fırsatım oldu ve kullandığımda çok şaşırdım; o çok övülen telefon bu mu diye. Gerek malzeme kalitesi gerek kamera olsun sırf fiyattan kısmak için dandik üretilmişlerdi. Demem o ki; 3 bin liraya sadece 1 güncelleme alıp kenara atılacak dandik bir cihaz almak yerine zamanın amiral gemisi iPhone 7'yi almayı ben tercih ederim.

Evet kullanmadım.
Bu arada bilgilendirmeniz için teşekkürler.

Android'den iPhone 11'e geçtim önceki telefonum S10 idi ama ekranla ilgili şikayetim olmadı
Kullanmadan görmeden 11'in ekranı kötü demeyin gidin bakın şaşıracaksınız.
7 Bu saatten sonra alınmaz ve hafıza yetmeyecektir.

3000 fiyati normal sifir urun garantisi var bence 7 alinir bu devirde ama 128 veya 256’lik modelleri ben ikinci el 128 GB jetblack aldim sorunsuz 2,5 yil kullanip satarim. SE 4250 bandinda acil saticilardan bulursun anca.

Sen klasik Apple fanboyu musun böyle Android'e falan sallayanlardan? 5S vardı bataryası bozuldu pili düzgün çalışmadı ekranı küçüktü çok sorun çıkardı. Redmi Note 8 Pro aldım çok güzel bir telefon bataryası 1.5 gün gidiyor 6 aydır kullanıyorum, çok ferah bir telefon ekranı çok güzel.
Oyunlarda da çok stabil her şeyinden memnunum. FHD bile olmayan, ekran çentikleri 10 yıl geriden gelen ekranıyla size 7000 liraya sunulan iphone 11 al sen.

Kazık çünkü kazık, 5 yıllık telefona neden 4000 lira veriyorsun?
5S ile Note 8 Pro karşılaştırmasını anlamlı buldun mu cidden? 2013 ile 2019 ağustos ile çıkan cihazı karşılaştırmak ne kadar mantıklı? Güldürmeyin beni Allah aşkına lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı