250-300 TL Civarında Mekanik Klavye Önerisi

carroty

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi 250-300 TL aralığında mümkünse RGB ve sesi iyi mekanik klavye önerilerinizi bekliyorum.

G213'ü kesinlikle önermiyorum. Gearbest'te olan çakma Cherry Mx'li klavyeleri de önermiyorum.

Mekanik hisli bir klavyeye 300 lira para saymak çok mantıklı değil. G213 his olarak CM Lite L'den farksız. O da RGB ve biraz daha sade tasarımı var. G213 parasını hak etmeyen pahalı bir üründür. Tavsiyem Cooler Master Masterkeys Lite L.

@alpha06 Öneriniz için teşekkür ederim fakat düşüncelerinize katılmıyorum bir mekanik klavye sahibi olmak için sadece profesyonel anlamda oyun oynamak gerekmiyor. Bizde oynadığımız oyunları en iyi şekilde oynamak istiyoruz haliyle ve bazı klavye etkileşiminin yoğun olduğu oyunlarda (PUBG veya LOL gibi) klavyenizin en hızlı şekilde tepkimesine ihtiyaç duyuyorsunuz. Önerinizi değerlendireceğim yine de sağ olun.

Son düzenleme:
Dostum eğer profesyonel anlamda oyun oynamıyorsan mekanik klavye önermiyoruz. Mekanik klavyeler uzun kullanımda eli yoruyor. Artık kaliteli membran klavyelerde gecikme değerini ve basım hissiyatını iyileştirdiler. Sana önerim kaliteli bir membran klavye olacaktır.
Şu ezbere cümleleri bırakacak mısınız? Her konuya bilip bilmeden yanlış öneriler atıp duruyorsunuz. Neymiş, profesyonel değilsen mekanik klavye gereksizmiş. Yazma işlemleri için mekanik klavye kullanılmıyor zaten... Günlük kullanımda mekanik klavye elini yoruyormuş. İlk defa duyuyorum. Var mı bir kanıtın? Yok! G213 parasını hiç ama hiç hak etmeyen bir klavye. RGB, bilek desteği koyup satıyorlar...

RGB şart değilse Hyperx Alloy FPS alabilirsiniz. Bütçeniz biraz artarsa Itopya'dan K70 öneririm.

Şu ezbere cümleleri bırakacak mısınız? Her konuya bilip bilmeden yanlış öneriler atıp duruyorsunuz. Neymiş, profesyonel değilsen mekanik klavye gereksizmiş. Yazma işlemleri için mekanik klavye kullanılmıyor zaten... Günlük kullanımda mekanik klavye elini yoruyormuş. İlk defa duyuyorum. Var mı bir kanıtın? Yok! G213 parasını hiç ama hiç hak etmeyen bir klavye. RGB, bilek desteği koyup satıyorlar...

RGB şart değilse Hyperx Alloy FPS alabilirsiniz. Bütçeniz biraz artarsa Itopya'dan K70 öneririm.
Eğer yanlış bilgi veriyorsam rapor et. Bu arada yaptığım her yoruma neden karşı çıkıyorsun. Mekanik klavyeler yüksekliklerinden dolayı el ergonomisine uygun değil bu yüzden belli bir süre sonra elde ağrılar yorgunluk hissi meydana geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@alpha06 Öneriniz için teşekkür ederim fakat düşüncelerinize katılmıyorum bir mekanik klavye sahibi olmak için sadece profesyonel anlamda oyun oynamak gerekmiyor. Bizde oynadığımız oyunları en iyi şekilde oynamak istiyoruz haliyle ve bazı klavye etkileşiminin yoğun olduğu oyunlarda (PUBG veya LOL gibi) klavyenizin en hızlı şekilde tepkimesine ihtiyaç duyuyorsunuz. Önerinizi değerlendireceğim yine de sağ olun.
Dostum güzel yorumun için teşekkür ederim. Tabi bu senin kararın ben sadece görüşümü belirttim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı fiyat civarında bende mekanik klavye arıyorun. Everest Rampage Hydra 6 RGB'ye karar vermiştim ama o fiyat Rampageye verilmez dediler. Tekrar aramaya koyuldum.Konunun takipçisiyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı