250-300 TL kablosuz kulak ici kulaklik onerisi

Traviss Bickle

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba.

40 dakikalik yuruyuste, 10 kere kulagimdan dusen kulakliklardan biktigim icin 250-300 TL civarinda kablosuz bir kulak ici kulaklik almak istiyorum. Gunluk kullanim icin alacagim, yururken muzik dinlemek, telefonla konusmak gibi seyler yani. Oyun oynamayacagim, oynasam bile "ses gelsin yeter" tarzi oyunlar olur.

Bunlarin disinda benim icin en onemli seylerden biri, ergonomik olmasi. Normalde cok onem vermem ama kulakliga veririm.

Butcem istediklerim icin yetersiz ise, artirabilirim. Bir de "270 TL'ye bu var ama 330 TL'ye de bu var, aradaki farka kesinlikle deger" diyorsaniz, yine artirabilirim.

Tesekkurler. :)

Airdots alma. Çakma AirPods'larda olan Realtek çipset var, malzeme kalitesi, ses ve mikrofon kalitesi olarak kötü, çakması dolaşıyor etrafta ve sağ tekin bağlanmama veya cızırtı sorunları var.

Kendim T15 kullanıyorum, istersen alabilirsin. Gayet güzel ürün ve kulaktan düşmüyor.

Airdots alma. Çakma AirPods'larda olan Realtek çipset var, malzeme kalitesi, ses ve mikrofon kalitesi olarak kötü, çakması dolaşıyor etrafta ve sağ tekin bağlanmama veya cızırtı sorunları var.

Kendim T15 kullanıyorum, istersen alabilirsin. Gayet güzel ürün ve kulaktan düşmüyor.
Incelemeyi okudum. Butcemi arttirmaya gerek kalmayacak sanirim. Istedigim her seyi veriyor. Ek olarak, rock icin iyi demissin. Guzel benim icin.

Sarj suresi bakimindan da oyun modunu kullanmayacagim icin memnun kalacagim gibi.

Akakce uzerinde 173 TL, sence AliExpress'den mi almaliyim?

Geri
Yukarı