2500 TL'ye kadar disk frenli bisiklet önerisi

Ön süspansiyonu var. Arka süspansiyonlu olanlar ekstrem koşullarda yapılan yarışlar için. Bi ara onlar moda olmuştu, onları alıp şehir içinde sürenler vardı, çok üzülüyorum onlara. :)
Burada çok tümsek ve su oluğu var. Oralardan geçerken çok sert olmaz mı?

Burada çok tümsek ve su oluğu var. Oralardan geçerken çok sert olmaz mı?
Yok, olmaz.
Hocam onlar uçmalı kaçmalı yerler için.
Böyle kullanmayacaksanız gerek yok :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Jantın boyla olan ilişkisini anlatır mısınız?
Tahminimce konuyu açan kişi 26 jant istediğine göre ortalama 1.60 boyunda. Ve bu boydaki kişiler 29 jant bisikletlerde biraz zorlanır eklem ağrısı ve kas ağrısı yapar. Bu boydakilere uygun olarak 27.5 yada 26 jant tavsiye edilir konu sahibi 26 jant istediği için ben 26 jant önerdim. Bu söylediklerim dağ bisikleti için geçerlidir

Tahminimce konuyu açan kişi 26 jant istediğine göre ortalama 1.60 boyunda. Ve bu boydaki kişiler 29 jant bisikletlerde biraz zorlanır eklem ağrısı ve kas ağrısı yapar. Bu boydakilere uygun olarak 27.5 yada 26 jant tavsiye edilir konu sahibi 26 jant istediği için ben 26 jant önerdim. Bu söylediklerim dağ bisikleti için geçerlidir
Allah allah, hiç öyle birşey duymamıştım. Ee, tabi 29 jant 26'ya göre daha çok enerji gerektirir. Ancak boyla arasındaki ilişkiyi anlamadım. Kısa boylular güçsüz mü oluyor şimdi? :)

Evet 26" bakıyorum ve boyum 1.69.

Evet 26" bakıyorum ve boyum 1.69.
O zaman 26 inch araştırayım biraz. 👍
500 tl aşabilirseniz de bunu öneririm (arkadaşın önerdiği bisikleti en ucuz burada buldum.)
Markaların kendi websitelerinde tavsiye edilen satış fiyatı yazılır. Yani gönderdiğimin fiyatı sana anormal gelmesin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı