27-29 bin TL Laptop önerisi

Nedim Aşıcı

Kilopat
Daha fazla  
27.000 ile 29.000 TL arası Gaming laptop alacağım, ekran kartının RTX 4050 olması şart. Her türlü öneriye açığım. Şunu da belirtmek istiyorum Victus ve Nitro serisi arasında kaldım. (Lenovo da olabilir) Ne olur bu konuda fikrimi daha netleştirmek için önerdiğiniz modellerin iyi ve kötü yanlarını da yazarsanız çok sevinirim. Teşekkürler

Victus ve Nitro modelleri karşılaştırılamaz.

Victus ekran kalitesi kötü harici bir ekransız kötü hissettiriyor ve ekranı sallanıp duruyor bu iki model arasında kalırsanız çoğu zaman acer nitro 16 seçin geçin.

27.000 ile 29.000 TL arası Gaming laptop alacağım, ekran kartının RTX 4050 olması şart. Her türlü öneriye açığım. Şunu da belirtmek istiyorum Victus ve Nitro serisi arasında kaldım. (Lenovo da olabilir) ne olur bu konuda fikrimi daha netleştirmek için önerdiğiniz modellerin iyi ve kötü yanlarını da yazarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Hocam Lenovo falan sakın alma kalitesizler en iyisi Excalibur G870 şu an ben kullanıyorum tek sorunu her genel olarak laptopta olan şarja takılı olmazsa oyunların kasması ve şarj çok hızlı bitiyor onun dışında GTA 5 Ultra ayarlarda 150 FPS oynuyorum RDR 2 Ultra ayarlarda 90 FPS bir de ilk defa laptop alıyorsan çok fazla ses çıkarıyorlar haberin olsun benim ilk laptopum normal değil sanıyordum fakat çok fazla ses çıkarıyor ama oyun oynarken oyunun sesinden anlaşılmıyor zaten ayrıca ekranı çok net Ultra HD 144Hz Counter-Strike gibi rekabetçi oyunlar için çok uygun ben SSD'yi sonradan aldım 500GB yetmedi 2TB'lik kırmızı Samsung NVMe SSD aldım sana da öneririm hayırlısı olsun.
İşlemci: i5 12450H.
Ekran kartı: GeForce NVIDIA RTX 4050.
SSD: NVMe 500GB 1000 MB okuma yazma.
RAM: 16 GB.

Hocam ben aldığımda 30kdı fiyatı artmış hazır indirimdeyken almanızı öneririm 29knın üstüne bir 6K koyun değer bu PC'ye.

Ayrıca normalde excalibura çok ön yargılıydım şu an çok memnunum.

Hocam Lenovo falan sakın alma kalitesizler en iyisi Excalibur G870 şu an ben kullanıyorum tek sorunu her genel olarak laptopta olan şarja takılı olmazsa oyunların kasması ve şarj çok hızlı bitiyor onun dışında GTA 5 Ultra ayarlarda 150 FPS oynuyorum RDR 2 Ultra ayarlarda 90 FPS bir de ilk defa laptop alıyorsan çok fazla ses çıkarıyorlar haberin olsun benim ilk laptopum normal değil sanıyordum fakat çok fazla ses çıkarıyor ama oyun oynarken oyunun sesinden anlaşılmıyor zaten ayrıca ekranı çok net Ultra HD 144Hz Counter-Strike gibi rekabetçi oyunlar için çok uygun ben SSD'yi sonradan aldım 500GB yetmedi 2TB'lik kırmızı Samsung NVMe SSD aldım sana da öneririm hayırlısı olsun.
İşlemci: i5 12450H.
Ekran kartı: GeForce NVIDIA RTX 4050.
SSD: NVMe 500GB 1000 MB okuma yazma.
RAM: 16 GB.

Hocam ben aldığımda 30kdı fiyatı artmış hazır indirimdeyken almanızı öneririm 29knın üstüne bir 6K koyun değer bu PC'ye.

Ayrıca normalde excalibura çok ön yargılıydım şu an çok memnunum.

Bence gerek yok Acer iyi.

Geri
Yukarı