29.10.2021 İlk Yarı Sonucu: Trabzonspor 1 - Rizespor 1

Deniz Eymen Yaz

Hectopat
Daha fazla  
Pandemi nedeniyle tiyatroya gidemeyenler için önerim: Trabzonspor maçlarını izlemek. Verilen kararlar tiyatrodan bile daha komedi oluyor.
Ek olarak:
11. haftaya kadar kullanılan penaltılar:
Trabzonspor (5)
Fenerbahçe (0)
Trabzonspor ligde en çok penaltı kullanan takım.
Fenerbahçe ise ligde penaltı kullanmayan tek takım.

Fenerbahçe kollanıyor(!)

Son düzenleme:
5 penaltı izledim hepsi de %100 penaltı. Sizin sesiniz bu ara fısıltılı geliyor biraz daha megafonla bağırın duyalım, malum puan farkı ortada.

6 hafta sonra muhtemelen o liderlik koltuğunda olamayacaksınız:).ha bu arada penaltı kararları değil sadece Hamsik'in Göztepe'li oyuncunun eline vurduğu yumruğu biliyorsunuzdur umarım.

@Deniz Eymen Yaz Konu ne ara oraya geldi? Rize hocası açıklama yaptı oyuncum ilk yarı arasında gelip eline çaptığın söyledi hakeme de özür dilediğini açıkladı ağlamayın boşa. Öyle hatırlıyorsanız Hamsik falan sizin Emre Belezoğlu'nun bizim siyahi topçuya söylediği sözleri unutma. Kartını yedi zaten niye uzatıyorsunuz ki? Ahımız var ahımız öyle şampiyonlar ligini yine göremeyeceksiniz. Şikeciler sizi, siz olayı baltalamaya çalışıp hakemleri etki alanına alıp Trabzonspor maçlarında yanlış kararlar verdirmeye çalışmaya devam edin, biz hakem derken gülerdiniz ne oldu da hakemler hata yapıp ağlamaya başladınız?

@Deniz Eymen Yaz konu ne ara oraya geldi? Rize hocası açıklama yaptı oyuncum ilk yarı arasında gelip eline çaptığın söyledi hakeme de özür dilediğini açıkladı ağlamayın boşa. Öyle hatırlıyorsanız hamsik falan sizin emre belezoğlu'nun bizim siyahi topçuya söylediği sözleri unutma. Kartını yedi zaten niye uzatıyorsunuz ki? Ahımız var ahımız öyle şampiyonlar ligini yine göremeyeceksiniz. Şikeciler sizi, siz olayı baltalamaya çalışıp hakemleri etki alanına alıp Trabzonspor maçlarında yanlış kararlar verdirmeye çalışmaya devam edin, biz hakem derken gülerdiniz ne oldu da hakemler hata yapıp ağlamaya başladınız?

Şunu söyleyeyim sezon sonu Trabzonspor şampiyon olursa hesabımı kapatıyorum.

FBTV bu maçında özetini vermiş sanırım ikinci yarı sonucu yok 😀. Hocası, oyuncusu el diyor, millet çıkmış kollanıyor falan 🤣. 📣

Her sene Beinsports'u kapatan fenerli mi söylüyor bunu? Zaten siz yıllardır ölüsünüz acıyorum bir de TS şampiyon oldu mu daha kaldıramaz fenerliler bu acıyı. 😂

Beinsportsu kapatan derken? Beinsports kapalı zannediyorsan her maç saatinde açık. 38 yıldır şampiyon olamayan takımın taraftarı 7 yıldır şampiyon olamayan takımın taraftarına nasıl acıyor merak ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı