Steam 3.1 saat oynanan oyun iade olur mu?

Enesduyr00

Decapat
Daha fazla  
Merhaba 5-6 gün önce Steam'den FS22 aldım ve 3.1 saat kadar oynadım ancak oyunu beğenmedim ve iade etmek istiyorum. Ancak sınır 2 saat. Sınırın 1.1 saat üstündeyim, oyunu iade alırlar mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi
Merhaba 5-6 gün önce Steam'den FS22 aldım ve 3.1 saat kadar oynadım ancak oyunu beğenmedim ve iade etmek istiyorum. Ancak sınır 2 saat. Sınırın 1.1 saat üstündeyim, oyunu iade alırlar mı sizce?

Oyunun sizde bulunma zamanına göre oluyor o galiba oyunu satın aldıktan sonraki ilk 2 saat içinde geçerli oluyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:

FS22 güzel oyun hocam 2 3 tane arkadaşınızdada varsa akıp gidersiniz diye düşünüyorum.

Satın alma tarihinin üzerinden 14 gün geçtiyse ve oynama süresi 2 saatin üzerindeyse, steam iade kabul etmiyor.

Oyunu alalı çok fazla gün geçmediyse ben saat konusunda biraz esnek davrandıklarını düşünüyorum. 2 saati geçen ancak alalı 2-3 günü geçmeyen oyunları iade etmişliğim var. Sistemim yetersiz gibi bir seçenek var onu işaretlerseniz şansınızın artacağını düşünüyorum.

14 gün ve 2 saat sınırı var fakat istisnalar mevcut. Ben 4.6 saat oynadığım oyunu iade etmiştim. Gerçekten bir sebebi olsun ve net bir dille anlatın iade mesajınızda. Yeter ki 14 günü aşmasın ve abartı süreler olmasın. Abartıdan kastım, 4 saati geçen ya da sürekli 2 saati geçen oyunları iade etmeye çalışmanız gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı