3 bin TL'ye kadar küçük-orta el için mouse önerisi

Bütçe
3000

hiyper

Centipat
Daha fazla  
Selam, başlıkta belirttiğim gibi 3kya kadar(ufak da olsa aşabilirim) küçük-orta el için mouse arıyorum. Genelde FPS oyunları oynuyorum sensörünün iyi olması benim için çok önemli beğendiğiniz veya kullandığınız fareler varsa atabilirsiniz, teşekkürler şimdiden.

Selam, başlıkta belirttiğim gibi 3kya kadar(ufak da olsa aşabilirim) küçük-orta el için mouse arıyorum. Genelde FPS oyunları oynuyorum sensörünün iyi olması benim için çok önemli beğendiğiniz veya kullandığınız fareler varsa atabilirsiniz, teşekkürler şimdiden.

Sora V2/OG Pro 4K dışındaki modeller pek alınabilir değil bu bütçede.
Özellikle elinize uygun olarak en iyi 2 model onlar. Ayrıca swar50 ile 50TL indirim oluyor.

Bu arada belirtmemişim sora v2 ve og pro 4k nın eloshapes üzerinden görünüşünü incele.Mouse un ile karşılaştır ona göre karar ver.Eğer ikisi de çok farklı gözüküyorsa farklı öneriler verebilirim.
Lamzu Atlantis Mini Pro 4K veya normal versiyonu
Razer Cobra Pro
SS Aerox 3
Ninjutso Sora 4K
Razer Viper V2 Pro
Lamzu Maya
Aerox ve cobra pro dışında on numara öneriler.

SS modellerinden bütçene uygun olana bakabilirsin temiz marka.

FPS konusunda pek iyi olduğunu düşünmüyorum Rival 3 kullanmıştım daha önce, bence MOBA oyunlar için ideal bir marka. Sensörden ziyade tasarım öne çıkıyor SS'de bence.

Lamzu Atlantis Mini Pro 4K veya normal versiyonu
Razer Cobra Pro
SS Aerox 3
Ninjutso Sora 4K
Razer Viper V2 Pro
Lamzu Maya
Şu anda v2 pro kullanıyorum ama dongle'da kronik problem var iade etmeye çalışıcam olmazsa değişim. Satıp başka bir mouse'a geçme planım var. V2 prodan bı tık daha küçük bir şey hissediyorum çünkü elime tam ya da küçük bir mouse istiyorum. Diğer önerilerinizi dikkate alacağım,teşekkürler

Lamzu Atlantis mini Pro 4K veya normal versiyonu.
Razer Cobra Pro.
SS Aerox 3
Ninjutso Sora 4K.
Razer Viper V2 Pro.
Lamzu maya.

Hocam Lamzu maya ile Atlantis mini Pro 4K arasındaki belirgin fark nedir?

up

Son düzenleme:
FPS konusunda pek iyi olduğunu düşünmüyorum Rival 3 kullanmıştım daha önce, bence MOBA oyunlar için ideal bir marka. Sensörden ziyade tasarım öne çıkıyor SS'de bence.

Şu anda v2 pro kullanıyorum ama dongle'da kronik problem var iade etmeye çalışıcam olmazsa değişim. Satıp başka bir mouse'a geçme planım var. V2 prodan bı tık daha küçük bir şey hissediyorum çünkü elime tam ya da küçük bir mouse istiyorum. Diğer önerilerinizi dikkate alacağım,teşekkürler

Hocam Lamzu maya ile Atlantis mini Pro 4K arasındaki belirgin fark nedir?

up
Tamamen boyut fakat almışken 4K versiyonlarından birini alırsanız sizin için daha iyi olur hocam en son çıkan güncel olanlar onlar ama tabii siz bilirsiniz. İkisinin de 4K versiyonları var.

Tamamen boyut fakat almışken 4K versiyonlarından birini alırsanız sizin için daha iyi olur hocam en son çıkan güncel olanlar onlar ama tabii siz bilirsiniz. İkisinin de 4K versiyonları var.
sanırım Lamzu Atlantis Mini Pro 4K alacağım hoşuma gitti baya,teşekkürler öneriler için

Geri
Yukarı