3 bin TL'ye kadar yürüyüş ayakkabısı tavsiyesi

Peak36

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar çok yerde araştırdım ama pek denk gelemedim yüyüş ayakkabısıyla ilgili tavsiyelere sizlere danışmak istedim. 2-3K bandında yürüyüş ayakkabısı tavsiyesi istiyorum. Bütçe biraz aşılabilir sorun değil mesajlarınızı bekliyorum.

Ortapedik rahatlık kişiden kişiye değişebilir. Şahsen ben Puma'nın Softfoam teknolojisini kullanan ayakkabıları çok rahat buluyorum. Mağzada deneyip bir marka üzerine karar kılmanız ve o markadan ayakkabılara bakmanız en sağlıklısı olabilir.

Ortapedik rahatlık kişiden kişiye değişebilir. Şahsen ben Puma'nın softfoam teknolojisini kullanan ayakkabıları çok rahat buluyorum. Mağzada deneyip bir marka üzerine karar kılmanız ve o markadan ayakkabılara bakmanız en sağlıklısı olabilir.

Küçük bir ilçede yaşıyorum mağazadaki ürünlerin orijinal olmasına ihtimal vermiyorum gidip en güvenilir yerde de çakma ürünleri orijinal diye kakalamayı çalıştıklarından Online almak istiyorum. 😅

Küçük bir ilçede yaşıyorum mağazadaki ürünlerin orijinal olmasına ihtimal vermiyorum gidip en güvenilir yerde de çakma ürünleri orijinal diye kakalamayı çalıştıklarından Online almak istiyorum. 😅

Anladım, kendime göre Puma'nın softfoam kullanan ayakkabılarını tercih edebilirim. Biraz daha sert taban isterseniz RS serisine de bakabilirsiniz. Şahsen hep puma tercih ediyorum çünkü hesaplı ve gerçekten rahat oluyorlar. Normalde markacı olmasam da ayakkabı tüm bedeni taşıdığı için önemsiyorum. Fakat deneme şansınız olmadan karar vermeniz biraz zor geldi bana maalesef.

Geri
Yukarı