30.000TL Sistem Toplama Önerisi

Bütçe
28.000

LordEagle

Kilopat
Selamlar, bütçem 30.000 TL civarında masaüstü bir bilgisayar arıyorum. Sadece kasa şeklinde. Aşağıdaki sistemler hoşuma gitti ancak kararsız kaldım. Eğer varsa başka tavsiyeniz duymak isterim.

AMD'nin yeni nesil kartlarından bir haberim açıkçası eskisi gibi driver sorunu yaşanıyor mu bilmiyorum. 2. attığım sistemde hem 7600 hem de sıvı soğutma olmasına rağmen AMD karttan dolayı düşündürdü.

Son düzenleyen: Moderatör:
İncehesap cuma günü indirimlerini bekleyebilirsiniz bazen indirimli sistemler olabiliyor ama taksitli alacaksanız o zaman biraz daha fazla vade ödersiniz.

İncehesap cuma günü indirimlerini bekleyebilirsiniz bazen indirimli sistemler olabiliyor ama taksitli alacaksanız o zaman biraz daha fazla vade ödersiniz.
Aslında taksit düşünmüyordum ama mesela sinerjide +2 taksit kampanyası var. 2+2 yapsam 2bin tlden az vade farkı koyuyor. Yine benzer bir sistemle taksit yaparım yoksa nakitte alabilirim.

Aslında taksit düşünmüyordum ama mesela sinerjide +2 taksit kampanyası var. 2+2 yapsam 2bin tlden az vade farkı koyuyor. Yine benzer bir sistemle taksit yaparım yoksa nakitte alabilirim.
Incehesap cuma gününü bekle o zaman istersen belki sistem iner ama attığın sistemin fiyatı artabilir belli olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı