30-35 bin TL laptop önerisi

Bütçe
35000
Sadece n11 de bu fiyatta gerçekten çok iyi ancak bazı sitelerde peşine 6 taksit bu şekilde almak istiyorum ancak fiyat olarak diğer sitelerde çok yüksek fiyatı var

16 gb olan için inceleme sonucu bulamadım soğutması vs problem olur mu suan diğeri ile 1000 tl fark olduğunu gördüm zaten ram Windows o orayı bulacak almak mantıklı bu fiyat haremi için tam f/p ancak ram yükseltmesi ve soğutma sorunu yaşar mıyım ?

Son düzenleme:
@burakyanar Soğutmadan yana sorun olmaz, son cümleyi tam anlamadım karışık yazmışsınız. RAM yükseltmesi yaparken de sıkıntı olmaz tabii basit bir işlem ve marka izin veriyor yükseltmenize.

Buyurun direkt 16 versiyonu.

Harbi iyiymiş bu fiyata ama tek kanal 16 var haberiniz olsun.

Harbi iyiymiş bu fiyata ama tek kanal 16 var haberiniz olsun.
Daha iyi değil mi? Artık 16'dan 32'ye yükseltme zamanı gelmeye başladı gibi. Yanına direkt bir 16GB RAM daha ekler. On numara bes yıldız olur. Bir daha 8'liği satıp 16'lık almakla uğraşmaz.

Daha iyi değil mi? Artık 16'dan 32'ye yükseltme zamanı gelmeye başladı gibi. Yanına direkt bir 16 GB RAM daha ekler. On numara bes yıldız olur. Bir daha 8'liği satıp 16'lık almakla uğraşmaz.

Zaten yükseltecekse daha iyi bende de bu Nitro'nun 4050 olanı var yükseltmeyeceğim keşke tek 16 olmasaydı benim için daha iyi olurdu.

Zaten yükseltecekse daha iyi bende de bu Nitro'nun 4050 olanı var yükseltmeyeceğim keşke tek 16 olmasaydı benim için daha iyi olurdu.
O zaman çift kanal daha mantıklı evet.

Geri
Yukarı